Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hova mentek csajozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr.LaDePanda kérdése:

Ti hova mentek csajozni?

Figyelt kérdés
nemreg hazakoltoztem kulfoldrol, de nem ismeros nekem Magyarorszag ( meg kiskoromba mentunk ki szoval nem nagyon tudok kozlekedni internet nelkul) de mar itthon vagyok 3-4 honapja, es nem igazan talalom a helyem,es alkalmam se volt megismerni 1 lanyt se, se 1 ejszakas kalandra, se baratno feelingre... nem tudnatok adni 1 2 tippet hova lehetne elmenni egyedul (mivel nincs tarsasagom itt) csajozni, vagy ha mas nem csak lany ismerosoket osszeszedni hogy abbol ki alakuljon valami? eleg furanak talalnam meg magam is ha valakihez oda mennek az utcan aki eppen siet a buszhoz vagy barmerre es megkerdezni volna kedve spanoskodni v vami -_-

2017. szept. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szombat este bulikban?
2017. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Operabálba
2017. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rómeómegmondja válasza:
Többmindent érdemes kipróbálnod. Elöszőr ajánlanám figyelmedbe például a tindert és a badoo-t ahol megismerkedhetsz nőkkel és találkozhatsz is velük :). Érdemes kipróbálni a happn-t is ahol azokkal lehet beszélgetést kezdeményezést kivel találkozol az utcán. Másfelől érdemes lenne valami hobbit elkezdened (egy sport ami tetszik, eljárni edzőterembe, teniszezni vagy valami klubbot keresned) ahol megismerhetsz embereket és lányokhoz is oda tudsz menni. Legyél közvetlen és bátor ne féljél nyitni és nincs veszteni valód :). Elnézhetsz szórakozó helyekre is ahol egy csocsózás, billiárdozás, vagy tánc közben is megismerhetsz lányokat. Remélem segítettem üdv.: rómeó megmondja
2017. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!