Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? "szürke zóna"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? "szürke zóna"?

Figyelt kérdés

29 éves Nő vagyok és még szűz. A 20as éveim elején nem nagyon volt lehetőségem az ismerkedésre (ezt most nem fejtem ki miért) aztán túl jutottam azon az időszakon de nem tudtam, hogy merre kezdjek el ismerkedni így gondoltam akkor kipróbálom a társkereső oldalakat. Sokan írtak, de nem jutottam velük egyről a kettőre. Volt néhány randim de végül nemet mondtam azoknak a férfiaknak, mert nem éreztem vonzalmat irántuk. Először azt gondoltam, hogy válogatós vagyok de nem rég véletlenül rábukkantam egy olyan cikkre ami a „szürke zónás” emberekről szól. Vannak az aszexuális emberek, akiket egyáltalán nem érdekel a szex, sőt taszítónak tartják és vannak a „szürkék” akiket igen és vágynak rá de nagyon kevés olyan ember van aki iránt éreznének szexuális vonzalmat. Ha válogatós lennék akkor azon kívül, hogy vonzódom e hozzá akkor azt nézném, hogy van e lakása, autója, pénze stb. de nem erről van szó. Nem érdekelnek az anyagiak, csak szeretnék úgy szerelmes lenni, hogy viszonozzák. Az, hogy vonzódjak valakihez nagyon nehezen alakul ki nálam. Ez általában elsőre eldől, hogy meg van e a szikra vagy sem, ha nincs meg elsőre akkor később sem fog kialakulni. Nem tudom mit tegyek, hogy tudnám ezt rendbe rakni magamban? Hogy több férfi felé tudjak nyitni? Menjek el szexuálpszichológushoz? Ő tudna ezen segíteni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2017. szept. 19. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Hmmm, érdekes, amit irtál. Bocs, de érdemben nem tudol hozzátenni, csak magamra ismertem a sztoriban, annyi különbbséggel, h én nem vagyok szűz.

De kb uezt élem át minden ismerkedénél, és én sem tudom, mitévö legyek.

Hátha lesz vmi értelmes válasz, remélem, nem haragszol, h emiatt ideírtam.

2017. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy érzelmi szempontból nem vagy elég nyitott...vszínűleg szép nagy falakat építettél magad köré és még tapasztalataid sincsenek. Egyszerűen az agyadat kell átállítanod, mert szerintem te vagy önmagad akadálya. Légy nyitott!!
2017. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezem, nem kijelentem, de biztos, hogy ebből a szempontból mind a 3 és fél milliárd nő ugyanúgy működik? Mindenkinek kell az a bizonyos szikra? Nem lehet(sz) olyan kivétel, akinek olyan férfi kell, aki időt szán rá, és akiknek időt adsz?
2017. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, meg kell legyen az a bizonyos "szikra". Ez nem felszínességről szól, ezt nem tudom elmagyarázni, az a bizonyos "plusz", ami vonzalmat ébreszt. De ezt eddig nagyon kevés embernél éreztem és ők meg nem viszonozták. :( Lehet, hogy a tőlük kapott elutasítás az ami falakat épített bennem. Nem tudom.
2017. szept. 19. 08:45
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ez általában elsőre eldől, hogy meg van e a szikra vagy sem"


Ez nagyon nem így van. Ha így gondolod, akkor tényleg csak a másik külseje számít. Tökéletes testű férfi, aki még rendes is, normális is, meg tényleg nagyon kevés van.

Ha te tökéletes nő vagy, nagyon szép vagy okos, stb, akkor nagyon nehéz lesz ugyanilyen férfit találnod. Ha mégsem vagy tökéletes, akkor meg el kell fogadnod, hogy a férfiaknak is vannak itt-ott hiányosságaik.

Szerintem ezen kellen elgondolkodnod.

2017. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a "szikra" a férfi immunrendszerét jelenti, amit megéreznek a nők. Sajnos ezen nem lehet változtatni: ha nincs, akkor nincs.

Keress kicsit többet, és ha találsz valakit, szánj is rá időt. Elmehetsz szexuálpszichológushoz is.

2017. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell nyitnod a többi férfi felé, ha gyenge a húspiaci értéked. A nőktől a sikeres férfiak többsége nem vár egzisztenciát, csak szépséget és kulturáltságot. Kicsit is csinosabb nők könnyed kapcsolatra simán meg tudják szerezni a nekik legjobban tetsző férfiakat is (szórakozóhelyen elég, ha visszamosolyognak). Ha most a hatalmas szikráka vágysz, akkor hagyd, hogy ők kényeztessenek. Persze jellemzően az ilyen férfiak gyorsabban tovább lépnek, de mellettük élik meg a legintenzívebb boldogságot a nők (majd gyakran az ellenkezőjét is, mikor a férfi dobja őket). Ilyen férfiakat nem társkeresőn találsz, mert ők simán élőben ismerkednek. Táncos helyeken a legegyszerűbb ez. A 30 körüli korosztályból az igényesebbek retro zenés partyk helyett salsa, bachata, kizomba partykra járnak ismerkedni egyre inkább. Ilyen buliban tánc közben simán férfiasabbnak érezhetsz egy jóképű pincérsrácot, mint egy tízszer annyit kereső menedzsert, de ami közös bennük, hogy itt senki sem bunkó.
2017. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
immunrendszerét? o.O ?
2017. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Mi ezzel a probléma?

2017. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegény-szegény táncolni nem tudó-nem szerető topmenedzserek, fotóművészek, cégvezetők, asztalosok...Máshol nem is találhatsz szikrázó jellemeket, csak ott, ahol táncolnak. Ejha! :D
2017. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!