Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A volt barátnőmmel felcsatolha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmmel felcsatolhatóval csináltuk?

Figyelt kérdés
Kipróbáltuk egy videó után, hogy milyen és én voltam kutyapózban, most viszont hogy szakítottunk félek, hogy elmeséli a barátnőinek és majd a haveri kör ki fog röhögni. Mit tegyek?

2017. szept. 16. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bár engem dugna meg így egy lány, az sem érdekelne, ha a barátnői végignéznék :)
2017. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Noha szakítottatok (remélem békésen) akkor meg kéne vele ezt beszélned. Tapintatosan kérd meg rá,hogy ez maradjon titok.


Esetleg olyannak ismerted meg aki bosszúból ilyet tesz?


Ha haraggal váltatok el,akkor nem nagyon van mit tenni... Bízz benne,hogy az az ember aki a párod volt nem tesz ilyet.

2017. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Hadd a francba, azert kellett felcsarolhatos, merg az ove tull kicsi volt
2017. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha elmeséli, akkor mi van? Semmi ciki nincs ebben, egy csomóan rendszeresen csinálják. :) Inkább pont hogy vagány dolog, hogy kipróbáltátok! :) A helyedben inkább büszke lennék rá, hogy ilyen nyitottak vagytok/voltatok mindketten a szexben. :)
2017. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kellemetlen, akkor alkalmazd a "női módszert".

Tagadd le, és mond azt, hogy csak kitalálta, hogy rossz színben tüntessen fel. Különben is a múlt nem számít... Stb...

2017. szept. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ido utan az ember megtanulja letojni masok velemenyet a szexualis szokasait illetoen - olyan huszoneves kor kozepere. Szerintem semmi szegyenlenivalo nincs benne egyebkent....
2017. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább büszke lennék rá, hogy még a szakításunk után is rajtam jár az esze, és rólam mesél. :) Amúgy meg manapság már tök elfogadott és egyáltalán nem ciki a szerepcserés szex felcsatissal. Én nem tagadnám le, nem szégyellném. :)
2021. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!