Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan beszéljek barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek barátnőmmel főleg erről a témáról?

Figyelt kérdés
Körülbelül 25-30 perc aktus után elkezd fájni a herém egyre jobban ahogy telik az idő és egyre nehezebben tudok elélvezni is, mikor már nagyon elhúztam az orgazmust akkor már az is kicsit fáj, barátnőmnek nem merem mondani mert azt hiszi hogy nem elég jó nekem mert nem tudd orgazmust okozni. Egyszer már próbáltam vele erről beszélni kevés sikerrel de attól félek hogyha ez így tovább megy akkor megromlik a kapcsolatunk.

2017. szept. 4. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne vele beszélj, hanem gyorsan menj dokihoz, mert majdnem biztos, hogy here sérved van.
2017. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Here sérvre gondoltam én is de semmilyen csomót nem tapintottam ki és csak hosszabb aktusnál jelentkezik a fájdalom.
2017. szept. 4. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

El kéne menni dokihoz mert komoly baj is lehet. Volt Szerelmemnek így kezdődött a hererák

Csak halogatta a dokit mert túl büszke volt. Aztán egyiknap a mentő vitte el. Több vizsgálatot is csináltak. Az eredmény Végső stádiumu Hererák!!!!! 2 hétre rá hogy ez kiderült meghalt.!!! 😢😢😢

Szóval ne azon rinyálj hogy beszélj erröl a pároddal menj dokihoz.

2017. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy urologussal nézesd meg, attol, h te nem érzed, lehet, h van gond.
2017. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Urológus te idióta!!!!! Komolyan nem értem miért tudnak az emberek akkora barmok lenni!!

35F

2017. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp nézesd meg magad, ne halogasd!
2017. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első körben ORVOS !!!! De azonnal !!


Hogy beszélj róla ? Kinyitod a szád és mondod.

Ha van köztetek szex , miért okoz problémát bármi akármilyen téma megbeszélése is ?

2017. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam urológusnál miden rendben van más dolog állt a háttérben,köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 5. 10:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a tököm más állna a háttérben?! Ne kamuzz h voltál orvosnál! A fájdalom cseppet sem normális! Ezt egy orvos is tudja...
2017. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!