Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy a menyasszony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a menyasszony félrelép a lánybúcsún?

Figyelt kérdés
Tudtok biztosat, vagy csak pletykát? Esetleg ti félreléptetek?

2017. szept. 15. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Annyira gyakori minthogy a vőlegény meghúzza a táncoslányt
2017. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok vérjnél de én nem is akarok lánybúcsút. Szerintem hülyeség az egész
2017. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Férjnél*
2017. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Persze hogy van, ez a lényege hogy utoljára még kiélheti magát és bármit megtehet. A pasi is félrelép meg mindenki.
2017. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

(pasi vagyok, nem kell privát)


van, két esetről tudok, az egyik éppenséggel rám mászott, azzal a dumával, hogy nemsokára férjhez megy és még sosem volt másik férfival a vőlegényén kívül. részegen leszopott... (ismerős, ismerősének ismerőse)

más pedig egy ex csajom volt, aki kicsit megijedt, hogy megkérték a kezét, bizonytalan lett és felkeresett engem... de vele nem lett semmi, mert észhez térítettem.


ezen kívül 1 pletykát hallottam a párom egyik barátnőjével kapcsolatban, aki szintén tombolt egyet.


feleségemnek is volt egy kihágása még régen, az ex pasi mellett (akivel már eljegyzésig mentek), mikor külföldre ment egy csapat barátnőjével bulizni, és ott motoros szörf oktató a csillagokat is lehozta neki...


ahol nem tudom, hogy történt valami, egyik közeli lány ismerősöm elment Erazmusszal külföldre és az anyja mesélte, hogy milyen két szuper jó pasival osztozkodik a lakáson, milyen szexi pasik... facebookon képeket nézve, hááát... mondjuk úgy, hogy a pasija egyből utánament és gyorsan megkérte a kezét, de valami történt, mert valami nagy susmus volt utána, hamarabb haza is költözött.


még nekem is lett volna lehetőségem félre lépni eljegyzés után, amikor 2 hétig USAba utaztam, egy hajszál választott el, hogy igent mondjak a csajnak. nem mondom, esküvő előtti évben nekem is nagy volt ez a "még egy utolsó esély dugni" dilemma, de visszafogtam magam.



de ne úgy képzeld el, hogy most legénybúcsún szex van, "tombolnak a csajok". amire a legénybúcsúig érnek, addigra már letisztázódik minden, már közeleg az esküvő, addigra már átesnek a pánikon az emberek.

a legtöbb ember elég okos arra, hogy ügyesen és kideríthetetlenül csinálja. aki le akar bukni, az lebukik és nyíltan, barátok előtt félre lép, de az esetek többségében ezt titokban csinálják.

ezt értsd úgy, hogy idegen terepen (akár külföldön, vagy idegen városban), tök idegen emberekkel, ahol lebukás veszélye 0,001% és minden körülmény adott. hotel szoba, jóképű pasi, alkohol és a tudat, hogy ez lesz az utolsó csapongásod.


minden ember más, és mindenkinek más a kapcsolata, de el tudom képzelni, hogy azért sokan élnek a lehetőséggel.

2017. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Mivel a mai lányok jól szét vannak már tunkolva házasság előtt, én azon se csodálkoznék, ha a vőfély a fas.zán vinné be a házasságkötő terembe....Nem szabad megnősülni mert annak van némi jogi vonzata, ha el akarod takarítani, élettársként meg egy "TAKAROGGY a háztól" -ba kerül...
2017. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen...biztosan tudom;-).
2017. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
van! N
2017. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazad van 6.
2017. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez borzasztó ritka, és tényleg csak a ribizlik csinálják.
2017. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!