Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anâl szexben mi az élvezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anâl szexben mi az élvezet egy nőnek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Az, hogy a pasija élvezi, meg nem dug félre, nem hagyja el emiatt.

Meg elmondhatja, milyen bevállalós...

De persze ezt csak a rabszolga lelkű, mártír áldozat nők gondolják így. Akinek van önérzete egy kicsi is, az nyilván nem:P

2017. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
van olyan aki például csak úgy tud elérni hüvelyi orgazmust, mert ott éri olyan inger, van aki csak az érzést élvezi
2017. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Van egy pillanat a behatolásnál, amikor a feszítő érzés a legerősebb, és bár csak egy pillanat, de egyszerre van jelen az élvezet és a fájdalom valamilyen szinten. Nekem ez a legesleg....
2017. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Az egyes-huh de szomoru ember lehetsz :D


Nekem mikor parom akar csak simogatja a fenekem ott, segit ellazulni. Nagyon kellemes erzes. Szeretem mikor o a fenekemet dugja es egy jatekszerrel pedig a masik helyet dugja.

Neha mikor parom nincs itthon es ramjon a kedv akkor magamnak is csinalom. De olyankor csak egy centire esik bedugni az ujjam.

Az ok h miert elvezem: nem rusom, jol esik, sokkal jobb orgazmusom van ha ott is kenyeztetnek

2017. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Én a saját tapasztalatom tudom megosztani,öt nővel voltam eddig

Négy azt mondta felejtsd el, kizárt!

A mostani kéri! 😊

Imádja!

És nagyon szívesen megteszem amit kér, szinte éppen úgy élvezi mint punciba.

Azt mondja teljesen más mint a punciba, és imádja!

Sosem szabad kihagynom mert szól hogy most tedd át oda. 😉😊

Szóval van ilyen

F/31

2017. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal erősebben ingerel mint a punciba.
2017. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
A subok igenis élvezik, ha fáj nekik, nem mindenkinek jut el addig az esze, hogy csak a pasija miatt megy bele, vagy azért, mert olyan ,,menő'' lesz tőle. A kiszolgáltatottságot szeretik és mint mondtam, a fájdalmat, alázatosságot. 15L.
2017. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ferfikent sztem az az elvezet egy nonek hogy ezt is megadja a partnerenek. mas erzes popsiba dugni mint punciba. szukebb es szerintem melegebb is. a not az izgatja hogy milyen jo a pasinak :)
2017. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

15 éves csitri üzenem neked hogy sub vagyok de nem élvezem

Aki a fájdalmat élvezi az mazo

A sub nem egyenlő a mazoval.

15 évesen suliban a helyed és nem itt lógni

2017. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
0k, okoska, 40 éves nő vagyok, azért élvezem,mert az is egy erogén zóna, sok-sok idegvégződéssel. Vagy tudod élvezni, vagy nem negy. Nem leszel kevesebb, ha nem, de ne szólj már be, annak, aki szereti.
2017. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!