Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen? Lányok neltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen? Lányok neltek melyik párosítás tetszik a legjobban? 👇

Figyelt kérdés

[link]


A. 2

B. 1

C. 1

D. 1

E. 2

F. 3

G. 3

J. 4


2017. szept. 12. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú, de sok ideje van valakinek!
2017. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
C4 a legjobb
2017. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Uh de sok a kép.

Egyébként a A 2, 3

2017. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De még az E 1 is jó
2017. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem C4 van csak picit nagyobb a makk mint ott :)
2017. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem A2 van formára B1 makkal, de leginkább a D4 hasonlit rá, csak szőr nélkül. Erezettségre enyhe, leginkább E2. Görbületre F3, a fityma G3 szerűen megy hátra, és ha merev J4, tehát vízszintesen előre mutat.
2017. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem A3, B1, C1, D1, E2, F3, G2, H4, J3
2017. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Makkot tekintve az A 2-3 a legjobb, a fityma pedig G 2-3, nem szeretem, ha eltakarja a makkot :D Ezenkívül hossz 15-18 cm és vastag farok számomra az ideális.

21L

2017. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A2

B2

C4

D2

E2

F3

A G-t nem tudom, hogyan értelmezzem. Változó, éppen hogyan milyen.

J5


16 cm hossz. Korábban ezt is kicsinek tartottam, de megtudtam, hogy kb. mindenkinél ennyi. Viszont amúgy sem tetszett soha. A C4 és a J5 miatt konkrétan szégyenlem. Ráadásul gyakorlatilag a kutyapózon kívül mindent ellehetetlenít, lovagolni összebújósan, szépen nem (fáj, megtörik ilyenkor), csak a lány részéről végig egyenes háttal, ami neki fárasztó, nem tudja elengedni magát kényelmesen, nem az élvezetnek adja át magát, misszionárius kizárt (egyszerűen nem jó a szög, nem férek hozzá, csak felfelé tolt csípővel a lány felől, vagy mondjuk a nyakába emelt lábakkal), marad szóval hátulról.


Nem tudnám boldoggá, nem kielégültté, hanem ténylegesen, gondtalanul átélve boldoggá tenni a szerelmemet.

Kb meghalni lenne kedvem. Így egy életet leélni... nem tudom, mit követtem el előző életemben.

Nem is nagyon merek sem kapcsolatba kezdeni, sem egyéjszakásba. Kapcsolatba érthető okból nem, egyéjszakásba pedig pont azért, mert ott még a kötődés sem kompenzálná a lány részéről.

2017. szept. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!