Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legtitkosabb vágyatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legtitkosabb vágyatok?

Figyelt kérdés
Van olyan dolog amit nagyon kiszetetnètek pròbàlni az èletben,de mèg nem jött össze?Vagy esetleg màr kiis pròbàltàtok ès az nagyon izgató volt!

2017. szept. 11. 10:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

hát egy BDSM-en alapuló komoly kapcsolat, de annyira nem titkos :D

csak életvitelszerűen erre találni megfelelő partnert nem egyszerű :)

főleg, hogy akik az ágyban akarják megélni jóval durvább dolgokra vágynak és nekik ez túl lágy lenne :D

meg van pár fétis amit max kipróbálnék, de nem olyan erős vágy, hogy mindenáron :)

meg ha nem a szexuális dolgokat nézzük, akkor más fajta célok vannak kapcsolatban


F

2017. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Jó lenne találni olyan lányt aki engedné az anált. Popsiba még nem tettem be. Ez nagyon érdekel ...
2017. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Van egy olyan fantáziám, hogy két-három szexisen felöltözött csajjal vagyok egy szobában. Miniszoknya van rajtuk meg rövidnaci, szexi dekoltázsos felsők. Ott állok előttük és ők mondják, hogy milyen ruhadarabot vegyek le. Nevetgélnek nézegetnek engem, miközben leveszem a ruhadarabokat. Esetleg hozzám érnek, megpaskolják a fenekem, de én nem érhetek hozzájuk. Mondják, hogy mit csináljak. Érjek magamhoz, kényeztessem magam. Tartsam oda a dekoltázsukhoz a farkam, vagy a szájukhoz, de nem érhetek hozzájuk. Közben ők szexi pózokban ülnek, vagy felkelnek és körülöttem járkálnak szexisen. És ez mene jó hosszan. Aztán esetleg ők is levennének egy-két rohadarabot és miután már szinte megőrülök a vágytól végül hozzájuk érhetek és azt csinálhatok velük, amit csak akarok. :)

F/28

2017. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

A titok azért titok, mert titok.

Teccikérteni?

2017. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Élvezésig nyalni egy szűz lányt.
2017. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

Hát egy transzival kipróbálni

21/F

2017. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Egy olyan fiatal lányt (csak semmi törvénytelen) szopatni aki még nem látott f@śzt...


Kreatív mi?

2017. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az anál már többször megvolt, szóval a bakancslistámról kihúzhatom, de két nővel még soha nem voltam. Szeretnék két bevadult, tocsogó puncijú 18-22 éves lánnyal végigdugni egy estét úgy, hogy utána a két oldalamon alszanak el, én meg kaján vigyorral és azzal a tudattal csukom le a szemeimet, hogy jól megkeféltem mindkettőt!!!


25f

2017. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2 lánnyal lenni egyszerre
2017. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Van. Volt már, de jól esne újra egy egész éjszakás, oda-vissza kényeztetős szex, hajnalig, biza':)
2017. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!