Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek mi a legtitkosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mi a legtitkosabb vágyatok?

Figyelt kérdés
Mi az amit nagyon ki akartok próbálni a pasitokkal?
2016. jún. 23. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem is tudom hogy lehet-e egyáltalán fétisnek nevezni de az az álmom (valószínű az is marad XD) hogy úgy élvezzek el hogy gyakorlatilag hozzám sem érnek.

Egy kis magyarázás mit is értek ez alatt :D.

Pl múltkor olvastam a neten hogy a phallius indusiatus illatától elvileg pár másodpercen belül orgazmust él át némely nő vagy (picit fura példa) biztos sokan hallottak már a legendás barna hangról , amit ha meghall az ember azon nyomban besz.rik . Ugyan ilyen érdekelne orgazmussal.

Remélem érthető a "fétisem" "lényege".

Tök bizarr vagyok vagy másokat is izgat ez?

2016. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mivel titok így nem mondhatom el :D

De van pár :))

2016. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes ezt, nem hallottam még, sose.
2016. jún. 23. 16:12
 4/21 October15 ***** válasza:
CR7 nem hagyja ki a 11-est?:D
2016. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Második, egyet árulj el légyszives.
2016. jún. 23. 16:13
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Két pasival szexelni :) Az egyik a férjem legyen.

Kettes voltam :)

2016. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi, kettes. :)
2016. jún. 23. 16:18
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm a barátja és én szexelnénk együtt.

Tudom,hogy lehetetlen,de ez a legtitkosabb vágyam.:)21/L

2016. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel titok miért teregeseem ki? De igazából élvezem a a BDSM mind 2 oldalát switch vagyok 2 évig voltam Domina Főiskola mellett szóval sok érdekes dologgal találkoztam. A vágyam az volt hogy találjak olyan pasit aki kielégíti a néha rám törő Szub vágyaimat de ugyanakkor Én is lehetek Domináns. Kegyes volt hozzám a sors mert meg találtam a párommal akivel egészséges szexuális életünk mellett tudunk egymással szadizni oda vissza ;) 22 N
2016. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Csupán masszázstól elélvezni, kikötve négy - öt orgazmusig nyaljanak, felcsatolhatóval ' prosztata masszázst adni :D
2016. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!