Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mindenki pucéran járkálna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki pucéran járkálna mindenhova, akkor már nem is lenne 1-2 pucsítós vagy kockahas kép annyira izgató? 19/l

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 02:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így van.
2017. szept. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megszoknánk az ingert, telítődnénk vele.
2017. szept. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
S még hozzá kell tennem, ennek katasztrofális követkeménye lehet az emberi faj számára. Mert miről is van szó? A meztelen test többé nem jelentene erotikus ingert. A szex halála.
2017. szept. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

De, csak nem azonnal.


(Nálunk pasasoknál az izgalmat egyedül az előző orgazmus időpontja határozza meg: ha ez elég rég volt, egy fekete szemeteszsákba "öltözött" nőre is ráizgulunk.)

2017. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez hülyeség... Én feltudok izgulni egy lányra úgy is, ha ruhában van. Aztán pedig mindennap felöltözött lányokat látok :D
2017. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RoseTyler ***** válasza:

Ez attól függ, ki van azon a képen. Ha nem tetszik egy pasi, akkor mutogathat magából bármit, engem akkor sem izgat fel. Ha tetszik, akkor ha telítődöm is a látványával, attól még felizgat.

Azért a testünk ilyen mértékű takargatása nem egyidős az emberiséggel (és nem is mindenhol általános), mégse untak anno egymásra, különben most nem lennénk itt.

2017. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a pucsító azért izgató, mert úgy nyomja ki a fenekét, mintha szexre vágyna (mint mikor a macskák tüzelnek)

A kockahas az már lehet elmenne.

2017. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na igen, van némi ellentmondás, ami írtam, de az ősember idejében - szerintem - a látvány annyira nem volt fontos. :D És amikor a szex haláláról beszélek több ezer/milliós távlatokban gondolkodom. Vagy az is megeshet, hogy minél erőteljesebb ingerek kellenek a szexhez. Régebben egy kivillanó női bokára is állt a péló. Ma már olyan bikinit hordanak a nők, hogy már csak szimbolikus jelentősége van, a szemérem-funkciója eltűnt. Lehet, pár száz év, és már csoportosan, egymást korbácsolva, bedrogozva, tudunk szexelni, úgy megemelkedik az erotikus ingerküszöb.
2017. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
***már csak csoportosan.
2017. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne, nekem tetszene mindig mindenhol meztelenül lennénk.
2017. szept. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!