Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel amikor szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel amikor szexelek és orgazmusa van szétkarmol engem. Mondtam már neki hogy ne csinálja de ő azt mondta hogy nem direkt csinálja. Mit csináljak már?

Figyelt kérdés
Én 22vagyok ő 21

2017. szept. 9. 10:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sajnos én is nagyon karmolós vagyok, de nekem a barátom közben szokott (kedvesen!!) szólni, hogy fáj neki. Bár ez kizökkentheti, szóval szerintem előtte beszéld meg vele, vagy találjatok ki valami testi jelzést, ami emlékezteti rá, hogy nem szabad karmolni.
2017. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Stresszlabdát kell a kezeibe adni. Az asszony is ezt csinálta. Nagy nehezen felfogta hogy a fájdalomtól lelohadok. Karmolhatja a falat vagy amit akar csak ne engem...
2017. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Gyűszű?
2017. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!