Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 42-45 éves férfiak! A merevedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42-45 éves férfiak! A merevedésetek ugyanolyan kőkemény, mint fiatalabb korotokban?

Figyelt kérdés

És ugyanannyira kívánjátok a szexet?

Mondjuk heti 4-5 alkalommal.

Vagy ebben a korban már vannak problémák?


Bocsi, csak azért kérdezem,mert én 34 éves nő vagyok és tetszik egy férfi,aki pedig 43 ( bár nagyon fiatalos)

és nem tudom,hogy 40 feletti pasikkal mit lehet kezdeni az ágyban.



Vagy csak ott kezdődik igazán a szex ?


2017. szept. 9. 04:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs változás. 20 évesen is impotens voltam, és most is az vagyok. 36/f
2017. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Közel ugyanolyan, napi szinten igénylem a szexet. Többször is simán.

42/F.

2017. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

egyébként én is azt gondoltam,mint amit a válaszadók többsége is ír : szerintem egy férfi ilyenkor van élete teljében ( ezáltal a farka is).

Minden férfikornak megvan a maga szépsége, de szerintem a férfiak 35 és 50 közt a legfinomabbak, a 40-esek pedig szerintem wow..az az igazi, megérett férfi.



Azért tettem fel amúgy a kérdést,mert sok hülye cikket olvastam és ilyen szlogenekkel :

40 felett is van szex

Impotencia 40 felett

stb...



És ezek a baromságok azt ültetik el az emberben, hogy a 40 felett lévő férfiak esetében már örülni kell, ha a cerka legalább félkemény és megvan a heti 2.


Úgy írnak a 40 feletti szexről,mintha az valami időskori szex lenne...


Mivel nem voltam még 40-es pasival,nyilván nincs tapasztalatom, de azt látom a környezetemben és akár itt neten is,hogy a 40 es pasik tökjó formában vannak, az az igazi "pasi forma".



Szóval a sok hülye cikk...kicsit sztereotipizálta a 40es férfiakat....

Nekem meg olyan hülye gondolataim voltak, hogy " 43 éves? Hát..remélem nem maradtam még le a kemény farkáról,remélem jut még nekem is valami belőle"



De jó "hallani", hogy nem így van

2017. szept. 9. 12:46
 14/19 anonim ***** válasza:

Már 35 felett sem volt olyan merevedésem, mint 20-on évesen,ami normális, mivel a korral csökken a tesztoszterin,csökken a teljesítőképesség. Viagrával még meg tudom közelíteni a 30-35 közötti merevedésemet,de az is tovább tart 20-30 perccel. Ha ezt tudomásul veszed és nem vársz el illreális,kliséken alapuló teljesítményt még lehet jó a szex.

45/F

2017. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:szerintem a te eseted elég egyedi...

nem normális,hogy már 35-36 évesen nem volt a maximumon..azért ezt nem veszem általánosnak,mert a tapasztalataim sem ezt mutatják,illetve a többi férfi hozzászóló sem.

De köszi a választ.

2017. szept. 10. 18:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a normális, szerinted azért mert valaki a "csúcson" érzi magát/mások oda gondolják, attól megállíthatja a teste TERMÉSZETES változásait? A férfiaknak sem visszafelé tellik az idő, a korral csökken a potenciál, nem növekszik. 34 évesen még itt tartassz? És nem azt mondtam, hogy 35-36 évesen már nem ment, csak nem úgy ment mint 20-25 évesen, ami szintén normális, hiszen ebben a korban termelődik a legtöbb tesztoszterin, a szexuális "csúcs" ekkor van. Én is szoktam hallani, hogy most,40 fellett jobban teljesítenek mint 20 évesen, aztán pont ezeket a személyeket látom viagrát meg kamagrát venni. Én fel merem vállalni a korom, az állapotom,így is férfinak érzem magam, nem kell hozzá, hogy olyat hazudjak magamról, amire nem vagyok képes. Valahol itt kezdődik az "érettség". Hús-vér férfire számits, akin fog az idő, öregszik, változik a teste és ennek megfelelően állj hozzá, akkor azért jól el lesztek.Ha egy órákig döngető csődörre vágysz, máshol keresd, arra csak a 20-on évesek képesek.
2017. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

én elhiszem,hogy rosszul esik,hogy rajtad esetleg jobban pörög az idő,de emiatt ne engem hibáztass.

Ezt mond el az összes többi, válaszadó férfinak,valószínűleg bólogatni fognak...

Másrészt én voltam hús-vér férfiakkal, pláne úgy,hogy 28 - 36 éves kora közt voltam vele együtt.

És már harmincas pasiknál sem tapasztaltam mást,mint amit huszonéves koromban az akkori barátaimnál.



Sajnálom,hogy neked ez ilyen.



Köszi mindenkinek a választ.

sziasztok

2017. szept. 10. 19:20
 18/19 anonim ***** válasza:
A 14-16-os mondja az igazat, 40 felett tényleg csökken a pasik teljesítménye:D Apukám is ebben a korosztályba tartozik, és hallottam, hogy anyukám arról beszélget a barátnőivel, hogy alig-alig megy már neki, és a többi nő is mind azt mondta, hogy az ő(40-es)férjeik sem tudják kielégíteni őket, milyen jó lenne egy 20-on éves szerető:D Amúgy nézz utána, a nőknek nő meg az étvágyuk és a teljesítő képességük a 40-es éveikre, a férfiaknak csökken, ha tetszik, ha nem.És az a poén, hogy ezt én 21 évesen tudom, te meg 34 évesen nem tudod:D
2017. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 manly ***** válasza:
igen
2021. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!