Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek van kivel szexelniük,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van kivel szexelniük, a későbbiekben miért nézik le azt, aki önkielégítést végez, vagy csak magát a hokizást?

Figyelt kérdés
Maga a maszturbálás is megoldja, hogy megkönnyebbüljön a szervezet, ne legyen az illető kanos. Önkielégítéskor az orgazmus ugyanaz, csak a lelki dolgok és a párkapcsolati macerák hiányoznak ezen kívül. Mégis sokan úgy tartják, hogy csak a szex általi élvezés az igazi, pedig - a szigorúan vett farok általi - érzés ugyanaz.

2017. szept. 8. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ma 17:18 és 17:46 Szerintem a kérdezőnek nincs kivel és emiatt írja. Nyilván ő is inkább szexelne mint kiverné, de ha nincs kivel akkor szerintetek melyiket tudja? Gondolom ez ilyen visszajelzés szerű kérdés, hogy nő nélkül is kilehet e bírni. De lehet, hogy tévedek és hülyeséget írtam. Nyilvánvaló, hogy a szex jobb de partner nélkül a kiverés is segít. Amúgy szerintem nem lenézendő dolog.
2017. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök, hogy tévedtem (vagy csak rossz emberek között voltam eddig).
2017. szept. 8. 21:03
 13/15 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs a masztival , de pl. egy szeretkezés közben ott vannak a lelki dolgok ahogy írtad is, így erősebb, teljesebb kielégülést nyújt mint mondjuk egy szimpla numerea vagy egy maszti. Lenézni nincs értelme egyiket se , van aki egyiket másikat jobban igényli , de ezt el kell fogadni.
2017. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A haverok már csak ilyenek. 1x jutnak pinához és máris az orrod alá dörgölik.
2017. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem nézek le senkit, aki csak érzelmekkel és komoly kapcsolatban tud szexelni, tehát ha nincs párkapcsolata, akkor masztival oldja meg a kielégülést.

Én pl. olyan vagyok, aki párkapcsolattól függetlenül is masztizik, viszont ha nem volt párkapcsolatom, akkor volt szexkapcsolatom. Néha kell a maszti is, de a szex sokkal jobb. És azért tök más, hogy közben csókolhatok mást, megérinthetek mást, engem is csókolnak, megérintenek, illetve az, hogy bennem van egy f..rok, azért az sem utolsó, tehát nincs az a maszti, ami helyettesíteni tud számomra egy hús-vér férfit és a vele való kielégülést!

30N

2017. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!