Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek van kivel szexelniük,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van kivel szexelniük, a későbbiekben miért nézik le azt, aki önkielégítést végez, vagy csak magát a hokizást?

Figyelt kérdés
Maga a maszturbálás is megoldja, hogy megkönnyebbüljön a szervezet, ne legyen az illető kanos. Önkielégítéskor az orgazmus ugyanaz, csak a lelki dolgok és a párkapcsolati macerák hiányoznak ezen kívül. Mégis sokan úgy tartják, hogy csak a szex általi élvezés az igazi, pedig - a szigorúan vett farok általi - érzés ugyanaz.

2017. szept. 8. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen? Én nagy masztikanca vagyok még párkapcsolat mellett is,Úgyhogy nem is értem ezt..
2017. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én rendszeresen kiverem pedig van bnőm :D
2017. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha egyszer kipróbálod a szeretkezést, azt fogod akarni és ha nem szexelhetsz egy darabig, akkor egy idő után rojtosra verheted a cerkát, akkor is ugyanolyan kanos leszel (saját tapasztalat).
2017. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
..ja én nem nézem le természetesen azt, akinek nincs szexuális kapcsolata. Inkább bátorítom, hogy legyen. Persze szerelemmel együtt, mert úgy az igazi.
2017. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
semmi gondom azzal ha valaki kiveri
2017. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen a szex az igazi. Nem a maszturbálást nézik le, hanem azt, ha valaki inkább maszturbál minthogy partnert keresne, aztán meg rinyál hogy nincs kivel szexelnie.
2017. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt nézik le hogy ennyire életképtelen és ostoba vagy! Ezt te magad sem hiszed el hogy nem sokkal jobb a másik nemmel. Én minden embertől azt hallom hogy megőrül az együttlétekért és testileg-lelkileg csakis a szeretkezés elégíti ki. Én meg is őrülnék partner nélkül!
2017. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Megint a 42 éves figura? Csak most kisfiúnak adod ki magad?
2017. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha neked az hokizás ugyan az mint a szex,akkor nem sokban lehetett részed!!! Az ember szervezetét nem lehet átverni, a hoki az hoki,nem szex. Csak tűz oltás,de a problémát nem oldja meg,maximum kitolja 1 kis idővel. Senki sem hokizásra vágyik hanem 1 dugható nőre,lányra.Nem szexre vágyik az ember ez tévhit,hanem arra aki tetszik azzal való szexre.Persze van az a pont néha,nőnél és fiúnál is,amikor mind 1 csak dugjak már valakivel.Na ez az a pont az,amikor a hoki már nem elég,mert hiába vered,nem arra vágysz.
2017. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

én nem nézem le őket!

igaz, én is hokizik közben néha

2017. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!