Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Megismernétek álmaitok pasijával. Külsőre és belsőre tökéletes lenne. Ő már eleve gátlásos lenne a szexxel. Egy beszélgetés során kijönne belőle, hogy szégyenlős a farka miatt, de ennek ellenére eljutnátok a szexig, s látnátok, hogy valóban kicsi (olyan 10-12 cm).
2017. szept. 8. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Páromnak pont ekkora.

Köszönjük Szépen Boldogok vagyunk.

23 N

2017. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdekel hány centi. Ez biztos hogy nem okozna köztünk gondot
2017. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az én pasimnak is ekkora körüli,nincs vele semmi gond.

Vastagságra milyen a tiéd?Mert igazából az fontosabb.

2017. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Engem sem izgat a méret, egy kapcsolatban baromira nem ez a lényeg.
2017. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szexshop-okban lehet kapni tök jó farokhosszabbítóket!
2017. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de ha kicsi a farkad az önmagában nem akadály. Ha van akkora, hogy betedd rendesen nem baj ha kicsi. Ha a lánynak tetszel kívül belül nincs az, hogy emiatt baj legyen.
2017. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csak azon múlik hogyan tudja használni. voltam együtt lb 12-13 centissel, és jobban élveztem mint a 17essel, szimplán mert jobban tudta használni. még azt is meg tudta csinálni hogy mélyen a méhszájamig hatolt vele mait imádtam, és sosem gondoltam volna hogy ekkora mérettel menni fog neki, de csak meg kellett találni hozzá a megfelelő pózt.


szóval fel a fejjel, gyakoroljatok együtt sokat és ugyanolyan jó lesz vele mint bárki mással (sőt jobb, mert ő álmaid pasija)

2017. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék belé ,akkor elfogadnám
2017. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 16/5, egy csaj kiverte, másnap már írt, hogy kipróbálná milyen érzés, ha benne van :)
2017. szept. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!