Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan engeszteljem ki amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki amiért véletlenül popóba tettem neki?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon megsértődött amikor hazajöttem szombat éjszaka kicsit részegen, hozzábújtam, és digtunk, csak popóba raktam neki amit mindig kiakartam próbálni, kivéve ő. Ő egyszer próbálta, nem jött be neki, én szerettem volna vele is, de most meg játssza itt a sértődöttet.Mivel engeszteljem ki hogy ne dúzzogjon, szombat se most volt már végülis.
2017. szept. 6. 14:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora ordas kamu :)


Ő meg véletlen feltolt neked egy széklábat. Nem is emlékszel? - ja, tényleg be voltál állva.

2017. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ha egyszer próbálta a csajod, akkor nagyon vékony p..öcsödnek kell lennie, hogy egyből belement... mert egy normál pénisz sem megy be előkészítés nélkül csak úgy! Nem, hogy egy vastagabb. Szóval ez a kérdés kamu, kivéve az 1-es állításom, hogy spagetti fszod van, amit meg se érzett, hogy betetted.
2017. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a farkad?
2017. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Accidental buttsex: check" :)


Ha kértél bocsit, akkor semmit se tégy: nem szabad lemenni kutyába senki kedvéért. Vagy megbékül, vagy nem. Ha megbékül, jó - ha nem, akkor túl kell lépni rajta.


Mindenesetre legközelebb azért szólj az aspiránsnak, hogy vagy néha engedi az anált, vagy fusson, ha spiccesnek lát, mer' olyankor hajlamos vagy a közeledben lévőket véletlenül s3ggbedörrenteni...

2017. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

Mert egy részeg cefre szagú disznót nem akarnék szagolgatni. Tudod milyen hányinger keltő szaga van egy piás embernek?

Meg ilyenkor nem beszámítható és akaratom ellenére akar velem szexelni. + a legtöbb részeg agresszív.

Szóval aznap biztos kint a kanapén ,vagy a fürdőben aludnál én meg kulcsra zárnám a szoba ajtót hogy még véletlenűl se tudj be jönni és Ne történjen ekkora "baki", hogy Véletlenűl seggbe raksz.

Na Ezért nem feküdhetnél be mellém az ágyba részegen

2017. szept. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Semmi cefreszag, csak egy kis Gin Tonic volt, de azt amse bírom túl jól. Nem vegyes pálinkába fürödtem, és soha nrm is voltam agresszív a piától
2017. szept. 7. 07:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát Persze! "szerettem volna vele is " és most "véletlenül kipróbáltad! Ordas nagy kamu vagy! És még ki is emelted!
2022. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!