Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az anális szextől?

Figyelt kérdés

Kipróbáltátok már?


Ha igen, jó érzés volt? Élveztétek?


Ha nem, akkor egyáltalán nem érdekel, vagy majd később kipróbálod?



2017. szept. 6. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

kipróbáltam, jó volt, érdekes, de csak fiatal srácokkal csinálom, és szexelek


47/N

2017. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
ki próbáltam és imádom. Az első hát fura érzés volt nem is élveztem de a másokid meg a harmadik azt nagyon élvezetes volt, sokkal nagyobb az inger az orgazmusra. Próbáld ki te is kérdező és meglátod.
2017. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban partnerfüggő.

Párommal élvezem, nagyon figyelmes és gyengéd, és iszonyatosan nagyot tudok élvezni. :)

32n

2017. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
En is szeretem, kivanni kell es ugyesen csinalni. Nalunk rendszeres. 24
2017. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Kipróbáltam feleségemmel, érdekes volt, de annyira nem volt jó. Habár párom élvezte és azt mondta csinálhatnánk heti 1-2szer nyugodtan. Utána 1 hétig fájt a fenekem. Legközelebb én dugom be neki.
2017. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsón nagyon nevettem! XD
2017. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Engem nem izgat egyáltalán ez a dolog, de a barátomat nagyonis, ezért kipróbáltuk, mert nem zárkózok el semmitől, úgy vélem ki kell próbálni, és utána lehet eldönteni, hogy valóban kell e, vagy egyáltalán nem.

Nagyon óvatos volt mindig, de ha nem is fájt, olykor is nagyon kellemetlen volt nekem. Hozzá tenném 5-ből egyszer nem fájt, a maradék négy brutálisan rossz volt.

Szóval én nem szeretem, lehet évente azért 1-2x, de nem építeném be a heti rutinba.

2017. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőmmel csináltuk havi 1-2szer és mind a ketten nagyon élveztük! Sajna azóta hianyzik is az analis szex!
2017. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Ramone ***** válasza:
91%
Abszolút felesleges ... Nem akarom kipróbálni nem is izgat
2017. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Én egyelőre csak oda engedem, mivel szűz vagyok. 15/L
2017. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!