Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, akinek hiányzik valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akinek hiányzik valaki az életéből?

Figyelt kérdés
Mióta? Mi várható a jövőben?

2017. szept. 4. 22:24
1 2
 11/20 Ramone ***** válasza:
100%

Kriszti hiányzik, a poènjai a megèrtèse a türelme és az amikor azt mondta hogy "tudom milyen vagy de pont ez benned a jó"

Sosem látom újra sosem fogok vele találkozni

2017. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Gábor hiányzik, aki nem viszonozza az érzéseimet, és túl messze lakik tőlem..
2017. szept. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

2005-ben munkakapcsolatban megismertem valakit, akivel kölcsönösen bejöttünk egymásnak. Volt azóta hasonló személy a környezetemben, de pont ugyanolyan már nem és nem is lesz.

A reménytelenség várható a jövőben.

2017. szept. 5. 06:24
 14/20 anonim ***** válasza:
Denes hianyzik borzasztoan januar ota mindennap, egesznap csak ra tudok gondolni. Nincs remeny a jovoben, mar regota mast szeret. :)
2017. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
o de szomi ezeket olvasni:/
2017. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy jó társ hiányzik,bár nős vagyok.A páromhoz nem lehet hozzábújni,ölelkezni,jókat beszélgetni.
2017. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok mi a fa..ért pontoztatok le, hogy száradna le a kezetek.
2017. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Engem komolyan elgondolkodtatott a kérdés.. Nincs konkrét személy, mert valahogy soha nem sikerül elég közel engednem magamhoz senkit. Úgyhogy nekem inkább az érzés hiányzik, hogy megtehessem azokat a kiváltságos dolgokat valakivel, amik egy jó kapcsolatnak az alappillérei. (Legyél szó barátról vagy társról..)
2017. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Legyèl=legyen (autoc.)
2017. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy barátnő hiányzik, változás nem várható. Korábban, 20 évesen még hittem, majd lesz, közel 30 évesen nem látok rá esélyt. Az egyik rokonom mindig kérdezgette van-e már valaki, nem érhette meg az igen választ.
2017. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!