Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik olyan rövidnadrágban mennek ki az utcára, hogy akár francia bugyiban is kimehetnének (mert nem lenne nagy különbség) azok miért háborodnak fel ezen?

Figyelt kérdés

Hogy ribinek hívják őket a kommentelők, meg hogy perverz kangörcsök fotózgatják a seggüket. Mire számítottak?


[link]



2017. szept. 4. 18:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem r-bancok ezek a csajok, egyszerűen nem érdekli őket hogy egyes frusztrált fiúkák és lánykák mit mondanak/gondolnak róluk és azt veszi fel amiben jól érzi magát...
2017. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
3%

# 12


A frusztrált fiúkák csorgatják rá a nyálukat inkább, meg védik őket. :D

Aki pedig nem úgy néz ki mint egy darab fos, azok nem fognak az első csaj után loholni akinél megvan az esély, hogy beléjük márthatják a farkukat mert ribi a csaj, és kicsit kiteszi a seggét.

2017. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
5%

Engem már az is idegesített, amikor fehér rövidnacit vett fel a barátnőm, ami még nem is mutatta a segghajlata alját. K *rva kerek segge volt benne és egy idő után irritált, hogy 13-60 évig mindenki azt nézi.


"Alex C nevű felhasználó válasza:


Akinek ez nem tetszik az sztem b*zi"


A segghajlat villantás mondjuk lehet esztétikus is, ha nem fonnyadt segge van a lánynak, mondjuk nem az lesz az első gondolatom, hogy barátnő- és feleségjelölt a lány...


A tüdőig felhúzott gatyák meg csúnyák szerintem, pedig nem vagyok b*zi, valszeg több barátnőm volt, mint annak, aki ilyen történetek kitalálásával tölti a napját:


#14 https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
#13: Attól hogy kint van a segge, nem azt jelenti hogy könnyen megkapható. Vagy ha a melle is ki van rakva, akkor már meg lehet erőszakolni is, mert ő tehet róla? Ugyan már. Pontosan a szexuálisan kielégületlen fiúkák nyilatkoznak a nőkről olyan degradáló stílusban mint te :) Tipikus lúzer duma.
2017. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11%

# 15


Az öltözködés összefüggésben van az erkölccsel, nem tudom, hogy mennyire mondtam neked ezzel újat. Biztos a pitsagatyás, mini haspólós, egész nap westendben meg deákon gangoló csajok közt is vannak szende szüzek, de nem ez a jellemző, hanem hogy 13-15 éves koruktól igen aktívan élik a nemi életüket, ami nem éppen a párkapcsolatokon meg érzelmeken alapul.


Okoskodhatsz felőlem, de több tucat ilyen lányt ismerek.


Az ilyen örökszűz fiúk (mint te) szokták az ilyen lányokat védeni, mert tudják, hogy csak a könnyen kapható lányoknál van esélyük, aki minden jöttmentnek szétteszik a lábukat. :)


A megerőszakolás meg nem tudom, hogy milyen módon kapcsolódik ide, de ez már csak a te beteg elméd végterméke lehet.

2017. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

14:

Koszi hogy promozod a sztorimat:)


Amúgy ez szó szerint igy történt meg a céges mosdoban. Elég szegényes szexuális életre vall, hogy ezt te el sem tudod te képzelni.


Ami meg a kérdést illeti: rohejes hogy itt nekialltok moralizálni ahelyett hogy egy ilyen esetben megprobalnatok leszolitani a feszes feneku kiscsajt. Mar ha tetszik a feneke. Ha meg nem tetszik, akkor mit foglalkoztok vele egyáltalán??


Egyébként van egy másik variáció a meleg mellett, csak ezt végül nem irtam oda, hogy ne legyen sértődés. Ez pedig a pncitaszító lúzer. Ők azok, akik a ler*ibancozas fegyverével próbálnak bosszút állni minden popsivillantos csajon. Hogy miert? Sikertelen, szánalmas szexuális életükért. Pedig jobban járnának ha osszeszednék magukat a lanyok ócsárolasa helyett.

2017. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

# 17


A panelszobád 4 fala közt írtad le ezt a sztorit, álmodozva, hogy egyszer talán így veszted el a szüzességed 30 évesen végre.

Felesleges most előadni a nagy macsót. :)

2017. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Persze, azért írtad feltételes módban az egészet.

Egy érintetlen testű, 100 kilós hülyegyerek lehetsz.

Amúgy meg árad a frusztráció az erőszakos történetedből. Gondolom minden nő visszautasít, megaláz és kinevet téged :)

Pont az vagy, amit másra akarsz fogni.

2017. szept. 4. 20:58
 19/20 anonim ***** válasza:
92%

19: na beköszönt a sipitozo házmester is!:D

Vigyázz magadra papa, mert sírba visz teged ez a sok p*csanadrag. Ha idén mar ki is bekkeled őszig, jövő nyáron biztos elvisz a következő duhroham😂


Egyébként azért irtam feltetelesben, mert a kérdés is ugy szólt. Es hidd el, az élet szállítja a legizgalmasabb sztorikat (persze nem a tied, meg a 18-as sorstársadé)

2017. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
82%

Alázáshoz a szándék keves. Kéne még minimum némi intelligencia, szókincs es kis humor.

Mivel láthatóan mindharomnak híján vagy, marad az önmagad megalázása, amivel viszont egész biztatóan haladsz;)

2017. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!