Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most nem tart elég vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem tart elég vonzónak az új barátom ugyanis hosszú ideig, több mint fél óráig nem élvez el?

Figyelt kérdés
Előző pasija én pár perc alatt élveztek mert olyan vonzónak találtak hogy pár perc múlva nem bírták tovább a mostani pasim egyszerűen nem megy el csak fél óra után akkor valószínűleg nem tart elég vonzónak?
2017. szept. 2. 10:42
1 2
 1/20 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
79%
Látom semmi se jó a mai világban, mindenből lehet problémát csinálni.:D
2017. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
# pasijaim
2017. szept. 2. 10:43
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem ez az oka. Lehet, hogy gátlásai vannak, lehet szervi oka. Az előző kapcsolataiban is így volt? Ha egyedül csinálja, akkor is így van?
2017. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

hát, egyáltalán nem mindegy, hogy azért tart ennyi ideig, mert eleve fél óra kell, míg merevedése lesz melletted, vagy azért, mert végig merevedése van?


Utóbbi eset nagyon jó, és azt jelenti hogy végig izgalomban tartod őt, de jól működik a szervezete.Ez lenne a normális, egészséges férfi szexualitás. De a túlpörgetett nemi élet miatt egyre kevesebbek egészségesek ilyen téren

2017. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3. Igen előzőben is úgy tudom. Nem láttam még hogy magának csinálja
2017. szept. 2. 10:48
 6/20 A kérdező kommentje:
4. Merevedésre végig Az igaz de nem élvez el és szerintem ha igazán szeretnél igazán vonzónak tartana akkor egy két perc alatt elmenne mert egyszerűen nem bírna magával nem bírna uralkodni a látványtól, testem látványától És azonnal eldurranna
2017. szept. 2. 10:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előző pasik ezzel magyarázták, hogy gyorstüzelők. Ha áll a mostaninak végig, akkor kíván is nyílván! Nem ő a gáz, hanem az előzőek! 45\N
2017. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Nem izgatod igazán?

Túlsúly?

2017. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy az előzőek azért élveztek el ilyen gyorsan mert ki nem állták a tested látványát es hamar túl akartak esni rajta?


Logikailag ez is pont annyira valószínű mint az amit te írsz..

2017. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Ezt tőle fogod igazán megtudni ;-)

Vagy mutass egy képet magadról (testedről), aztán tippelünk. (privátba adok e-mail címet)

2017. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!