Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok már magamra férfikén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már magamra férfiként tekinteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve élek párkapcsolatban. Eddig minden oké volt. A barátnőm nagyon erősködött egy dologban. Minden vágya volt, hogy egy felcsatolhatóssal megrakjon. Eddig mindkét exével csinálták, több alkalommal. Én egy ideig ellenálltam, majd beadtam a derekam. Ez az aktus pont tegnap este történt meg. Szörnyű volt, egyáltalán nem élveztem, de én hülye már nem akartam az estéjét elrontani a barátnőmnek.


Egyébként cserébe mondta, hogy ő is megtesz egy kívánságomat, de én nem mondtam semmit, tudom, hogy az én vágyamat nem teljesítette volna. Neki az egy kicsit fájdalmas lett volna, nem akartam, hogy szar legyen neki, meg nem ment volna bele...


Tudom, ebben benne vagyok vastagon én is. Beszéltem neki erről, több ilyen nem lesz, megígérte.


26/N, 25/"F"



2017. aug. 29. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
ha csak kicsit szadista szerintem simán belement volna cserébe. mi lett volna az?:)
2017. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Macnab ***** válasza:
64%
hát nem kicsit vagy sügér hogy nem csinálod meg a te vágyadat vele..
2017. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Túl fogod élni! Engem is seggbe rakott a párom, és attól még férfi maradtam! Játék! Neki jó volt, és nekem se volt rossz, úgymint neked se lehetett az.
2017. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!