Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti tudnátok férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tudnátok férfiként tekinteni egy biszex fiúra?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mivel férfi is, nemde? Engem nem érdekel az emberek nemi identitása, ettől ő még fiú, férfi, hím.:)
2016. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hulye kerdes!

Egy biszex lanyra meg nem kene nokent tekinteni...?

2016. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sok olyan kommentet olvastam itt hogy nem tudnának olyasvalakire férfiként nézni akinek már volt pénisz a szájában, fenekében..
2016. febr. 14. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem. Engem lehangol, lelomboz ez a dolog. Engem nem zavar, ha csinálja tegye nyugodtan, viszont én ilyen pasival kapcsolatot nem tudok elképzelni.
2016. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Ha passzív volt, tehát őt dugták meg, akkor zavarna. De amúgy nem


21L

2016. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok hetero , szóval nem zavarna.
2016. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NNNándi ***** válasza:
100%
Engem már dugott ugy pasi hogy a párom is ott volt és segitett neki hogy berakja nekem. Nézte ahogy cumizok és ahogy megdug. De nem változott ettöl semmi. Ugyan ugy pasinak néz mint elötte.
2016. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!