Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, zavarna ha a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, zavarna ha a barátotok/férjetek elnyomná a szexuális vágyát, mert nem akarna tolakódó lenni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen zavarna.

Mert előbb vagy utóbb férelépne hogy kiélje azt a vágyát mert ezt hosszú távon nem lehet visszafolytani ha nem is lép félre de befog kattani.

Én nyitott vagyok.

Exemnek csináltam már prosztata masszázsz ,dugtam felcsatolhatóssal, raktam rá erényövet, hagytam hogy imádja a lábam talpam hagytam hogy a lábfejemre élvezzen.

Sőt volt hogy barátnőmmel aláztuk.

Mert ez volt a vágya.

2017. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Zavarna, igen, mert az elnyomás mindig problémákat szül.

Példaként engem például taszít az anál, de a barátom meg erről beszél mióta megismertem. Nem csak a tudat miatt nem akarom, hanem mert sokszor fáj, de ha nem is fáj egyáltalán nem tudom élvezni, kellemetlen. De mivel szeretem, és vele tervezem leélni az életem, és ő is így gondolkodik, ezért kompromisszumra jutottunk. Ritkán csináljuk, mondjuk 2havonta. Persze ha fáj, mert nem sikerül sehogysem ellazulni, akkor eltoljuk máskorra ezt. De így ő kiélheti magát valamennyire, és előtte vagy utána én is kapok valamit, amit kívánok az ágyban, de neki nem olyan izgalmas, mint nekem.

Úgy gondolom, hogy meg kell ezeket beszélni, és találni kell utat, hogy mindenkinek lehessen tere kiélnie a vágyait.

2017. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, ha úgy érezné, hogy nem beszélhet velem őszintén a vágyairól.
2017. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván lehetne olyan köztük, amiben nem tudnék partner lenni.)
2017. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarna
2017. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem talalkoztak meg ilyen esettel.Engem epp az zavar h a pasimnak kicsi a szexalis vagya...nekem meg nagy. :/
2017. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De hát annyira zavaró lenne, ha nem zargatna a szexxel, még akkor sem, ha épp nektek nincs kedvetek hozzá?
2017. aug. 29. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Várjál mos neked az a vágyad hogy nem zavarsz egy lányt a szexel ha ő neki nincs hozzá kedve?
2017. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én engedném hogy keressen valakit akivel kiélheti a vágyait.
2023. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!