Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az, ha 1 srác azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha 1 srác azt mondja, hogy hiányzik a szikra? Vagy, ha azt mondja, hogy neki nagyon fontos a szex?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 00:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy lekell tolni a bugyit es nem jatszani a fejet meg húzni az egekig ezt az egész témát mer belelehet unni hamar! Mit képzeltek milyen egy szex nélküli viszony? Semmi ertelme. Igy dobnam afrancba mint a pinty
2017. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett a srác és ő mondta azt, amit kérdeztem. Tehát nem voltunk intim kapcsolatban. Éppen ezért kedves utolsó válaszoló, szó sem volt kevés szexről, mert nem voltunk egy pár sose.

És nem képzelek semmi furcsát mivel szerintem is fontos egy kapcsolatban a szexuális élet. Értelmezd a kérdést mielőtt ilyeneket válaszolsz.

A többieknek köszi a választ.

2017. szept. 1. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!