Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Mi a véleményetek a körülmetélt péniszről?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha őszintén leírnátok!


Nekem az többet jelentene mintha esetleg csak nyugtatgatnátok... Persze, ha tényleg nincs vele gond akkor írjátok azt.


És kort is írjatok, köszi!


2017. aug. 27. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
akár még izgatóbb is lehet egy körűlmetélt pénisz! erektált állapotba egyébként szerintem sok különbség nincs a "hagyományos" és a körülmetélt közt.
2017. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Számomra nem túl gusztusos látvány. Nyilván ha valakibe szerelmes vagyok ez nem kizáró ok, de pl orál-t kevésbé szívesen csinálnám neki.
2017. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én körülmetélt vagyok, de sajnos azóta érzékenetlenebb. Kb. amit tényleg tudok élvezni az az orál...

De amúgy már tapasztaltam, hogy kevesebb lánynak jön be.

Vagy csak olyan volt a szerencsém, hogy olyanokkal hozott össze a sors, persze értem én, hogy nem Ők döntik el mit találnak vonzónak/visszataszitónak.

2017. aug. 27. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nálunk annyira nem elterjedt,ezért a legtöbb nőnek idegen.De egyáltalán nem kizáró ok,csak nekünk csajoknak is meg kell tanulni vele bánni.:)
2017. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
pont olyan kívánatos tud lenni egy metélt pénisz is!!!
2017. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Csak képen láttam még, vénségem ellenére (39), de sztem semmi gond vele.
2017. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem jobban tetszik. Kényeztetni is jobban szeretem valamint megnyugtat mindig a tudat,hogy egyszerűbb higénikusan tartani.
2017. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
én magyar vagyok,nem divatozom.......
2017. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó... Ezzel mire célzol?
2017. aug. 27. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Sokkal jobb!

Szamomra mindenkepp elony.

2017. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!