Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, csajok! Kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, csajok! Kinek mi a kedvenc pillanata a szexben, kinek mitől igazán jó a szex?

Figyelt kérdés

A "kinek mitől igazán jó" alatt gondolok: az apróságokra, olyan extrákra amiktől jobb a jelenlegi partnerükkel mint korábban bárkivel volt. Vagy akár pózokra, a másik habitusára, fantáziájára, kíváncsiságára..

A "kinek mi a kedvenc pillanata" pedig annyit tesz a gondolataimban, hogy: az első pillanat mikor rám néz és elönti a testem a felé irányuló vágy. Vagy ha a szemembe néz orál közben. Vagy mikor elsőre "belenyal" a puncimban.. ilyenek:)


Pasi vagyok, privátokkal kíméljetek :D



2017. aug. 24. 17:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amikor belenyalok a szeretőm seggébe. N
2017. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nyalás előtt húzza az időt, csókolgatja a combjaimat, a hasamat, a szeméremdombomat, és mindig azt hiszem, hogy na most fogja elkezdeni, de még tovább húzza...

Vagy szeretkezés közben azt szeretem nagyon, amikor teljes súlyával rám fekszik, vagy amikor szorítja a nyakamat.

25/N

2017. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
nekemaz amikó apu végre kihúzza a segembű és mehetek tévézni
2017. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a mellemet csókolgatja
2017. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem akkor lesz igazán jó, ha látom, hogy a párom élvezi.
2017. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon beindítanak a hangok, úgyhogy imádom, ha a pasi kicsit nyögdécsel és szuszog.

De sok mindent tudnék még sorolni, pl. vadabb nyakharapdálás, ha erősen belemarkol a fenekembe... és hát a hosszú előjáték, mikor még nem vagyunk kettesben, de diszkréten simogat, és a végére már alig bírjuk ki, hogy mikor leszünk már kettesben. :D N

2017. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A legjobb érzés mikor belémhatol 😊vagy amikor hátulról tolja.30N
2017. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amikor először belenyal a puncimba és amikor először behatol a farkával :)

Utóbbi csak akkor olyan fenomenális pillanat, ha előtte egyáltalán nem izgatott belülről, csak kívülről.

20/L

2017. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#13 te egy állat vagy xD
2017. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Én azt amikor a lánynak beraktam és átölel és azt mondja szeretlek...meg amikor orgazmusa van...azok a legjobbak
2018. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!