Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy alacsonyabb srácnak nagy pénisze legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon csapta nekem a szelet egy srac, 170 koruli (en 175 vagyok o meg alacsonyabb nalam) es tenyleg az az eset volt, hogy jaj de adna neki az ember egy 5-10 centit akkor tokeletes kozeli pasi lehetne, aztan osszekaptunk valamin, mondtam hogy ne ezzel kompenzaljon. O meg kerdezte mit? Nem akartam megbantani de vegul mondtam, hogy a peniszet, de csak ugy heccelesbol. Azota mondogatja hogy milyen rosszul esett neki mert tuti nem hiszem el, hogy neki mekkora. Aztan kozosen mentunk fesztivalra,buli minden es hat oda kerultunk, hogy szemelyesen is meggyozodhettem rola, hogy wow tenyleg durva :D Meg ugye o meg vekonyabb is es nem magas szoval meg optikailag ez ratesz egy lapattal. Ki nem neztem volna belole az orra is olyan kis pici meg a kezei is es tok kisfius az egesz srac stb, dehat nincs koze hozza ezekszerint :D Azota rendszeresen ismetlunk :D

Ez mennyire gyakori jelenseg? Inkabb azert az a jellemzo hogy aki alacsonyabb annak nem olyan nagy nem?


2017. aug. 24. 12:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ezentúl így ismerkedek a magasabb csajokkal.Odamegyek és kirakom az orra elé a pélóm. :)
2018. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!