Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiuknak milyen érzés elveszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknak milyen érzés elveszteniük a szüzességet? Első alkalomnál baj ha gyorsan elsülök és kicsit ügyetlen vagyok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Csak veszítsd el. Nekem elsőnél állva se maradt szar volt gumiban. Masodjára gumi nélkül meg épp hogy nem sültem bele a csajba. Csinálgasd ha nem az első majd a második jó lesz
2017. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

A baj az kábé a harminc-ötvenedik ilyen alkalomnál kezdődik.

Addig még CSAK kefélni tanulsz. T'od... mint tanulásban az általános iskola.

2017. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem olyan mint a nőknek... beteszed - persze ettől többről szól - a végén kiveszed, és már nem vagy szűz. A nőknél sokkal másabb... másképp alkotta őket a természet... sokkal több odafigyelést igényelnek, ilyen helyzetben is.
2017. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom hogy az esetek többségében különös és fura érzés nekem ami elsőre nehezen ment mert nem tudtam lazítani hogy ne görcsösen mozogjak és olyan érzés "ott bent" lenni mint amihez semmi más nem fogható. Persze hogy hamar elsül az ember aztán a másodiknál jó esetben ugyan azzal a lánnyal már hosszabb és jobb és ő is jobban élvezi de lelkileg egy hatalmas gát szabadul fel az emberben.
2017. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Kár aggódnod! Mindenki esetlenül kezdni. Ha szopni kezd akkor belesülsz a szájába, aztán már a dugás is tovább tart.
2017. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első alkalomnál mindenki "ügyetlen" és hamar elsül, de majd alakul és tovább fogod bírni. Nekem kb 1 perc volt az első, vagy még annyi sem.
2017. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!