Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyi kavarást mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kavarást mennyire néznék rossz szemmel az ott dolgozók?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ,aki nekem nagyon bejön. Szerintem én is neki ,mert szokott bókolni,mindig a közelemben van. Szeretnék egy kicsit közelebb kerülnii hozzá.Megtudtam,hogy őt nem is ez a cég alkalmazza ahol mi dolgozunk. Szerintetek mennyire lenne ebből probléma?
2017. aug. 20. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos féltékenyek sokan és irigyek, tuti hogy ha kavarnátok és még ha nem is ott alkalmazzák de ott is dolgozik ahol te ha jól értem tehát biztos lennének akik pletykálnának rólatok, de ha a kavarást és a talikat nem a melóhelyen intézitek akkor lehet ezt csökkenteni. Engem közvetett módon e miatt küldtek el egy helyről mert az egyik középvezetőnek is tetszett volna a csaj de ő nem talált viszonzásra én azt mondanám hogy csak óvatosan minél kevesebbet tudnak a kollegák annál jobb, felnőttek vagytok menjetek máshová gondolom ezerszer izgibb romantikusabb stb... helyek is vannak mint az ahol dolgoztok. Bár ha nincs ott senki egy üres iroda ami zárható is lehet izgalmas
2017. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!