Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarom egésznap a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom egésznap a barátom farkát szopni?

Figyelt kérdés

21/L

Ezzel mások nincsenek így?



2017. aug. 20. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

#9: Szóval tényleg ennyire hihetetlen,hogy egy lány szeret szopni? Nem bárkit nyilván.

Itt rögtön megkapom,hogy fiú vagyok biztos. Ezeknek elég szar életük lehet,ha más nem,szexuálisan biztos :D

2017. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Én is imádok szopni csak sajnos a barátom messze lakik:( És igenis vannak ilyen lányok mivel tudtommal nem fiu vagyok:)
2017. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Dehogyneeem:D

Egyszer írta valaki, hogy hú, hát a nők nem vizuális lények, mint a férfiak, hogy ránéznek valakinek a melleire, és begerjednek, bezzeg a nők nem néznek rá egy farokra úgy, hogy hú ezt most de leszopnám... na, hát bizony DE, néznek:D Mivel én nézek:D

Csak épp nem akárkiét:) Nyilván kapcsolatban. Azon kívül, ha csak tetszik valaki, akkor eljátszok a gondolattal, hogy élvezné-e, mit szeret benne, vajon ő gondol-e ilyen dolgokra. :) De a megvalósításig természetesen nem jutok el mindenkivel, akire így nézek rá.

Amúgy a volt barátom is ötször élvezett a számba egy délután alatt, na az már sok volt, megfájdult a hasam :D

2017. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
A barátod spermaputtony?5x egy délután alatt.Na persze. :)
2017. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 aszlan ***** válasza:
En nem babám ha egész nap szopna a barátnőm.
2018. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!