Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
40+os nok nem vonzanak titeket a fiatalabb fiuk?
Ilyen nőkhöz, kell némi tapintat, intelligencia, beszédkészség, udvariasság, és hasonló. Egy ilyen nő, nem biztos hogy csak úgy szétdobja neked a lábait, valamit tenni is kell érte nála, meg a legtöbb 30-35 nem is ismerkedik.
Nekem is tetszenek az ilyen nők... legtöbbször inkább ebbe a korosztályba tartozó nővel ismerkednék... a saját korosztályom sem vetem meg, de így közel a harminchoz, az érettebb nők is izgatnak. Van tapasztalatuk.
Nem a pcsákat nem! Te keresel rosszul! Én 24 évesen rengeteget találtam. Ha nem laktak volna olyan messze akkor nem csak 5-6-ot kapok meg hanem 25-öt!
De ha töketlen vagy akkor nem érsz el sikereket. Ha látják h érett és értelmes vagy vagy van benned vmi különleges, akkor rengeteget találhatsz. 3 hete voltam egy 48 évessel, jó volt, imádta.
35F
Utolsó.
Más egy férfi , és más egy fiú.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!