Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normalis ha felizgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis ha felizgat a fajdalom, ha megalaznak es a kiszolgaltatottssg erzese?

Figyelt kérdés
Nem okozni oket, hanem el"szenvedni"

2017. aug. 19. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szeretem, ne aggódj. Volt, hogy egyszer két pasi is alázott egyszerre, ah, nagyon imádtam.
2017. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

két pasi is? eyha ...


én is ismerek ilyet fiúban is, lányban is szal ne aggódj, nem vagy egyedül. sőt olyanról is tudok, amelyik igen keményen szereti és az egész élete erről szól kb...

2017. szept. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sok ilyen sub lánnyal volt dolgom. Most is vannak állandó szolgáim. A lényeg hogy tudjad a határaidad és ami még lényegesebb,hogy a partnered is tudja. Amúgy pár nem érdekel?
2017. szept. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen vernélek
2017. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az ilyesmit, mindkét oldalt. Hogy normális-e? Nem érdekel. Párommal boldogok vagyunk így, másnak meg semmi köze hozzá.
2017. okt. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, szeretem az ilyen játékokat! Nagyon sok odafigyelést igényel, de végül egy igazán alázatos és mindenre kész nő lesz a jutalmam :) Így ő is és én is megkapjuk, amire vágyunk :)
2017. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!