Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normalis ha felizgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis ha felizgat a fajdalom, ha megalaznak es a kiszolgaltatottssg erzese?

Figyelt kérdés
Nem okozni oket, hanem el"szenvedni"

2017. aug. 19. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is izgat, en egy csinos lanyt szolgalok, szeretek labtorlo lenni.
2017. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Uhh.. mondjuk en lany vagyok, de legalabb nem vagyok egyedul :)
2017. aug. 19. 15:11
 3/17 anonim ***** válasza:
sokan vannak így vele
2017. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ramone ***** válasza:
64%
Szeretek kikötözni lányt és izgató látvány mikor bekötött szemmel nyöszörög az ágyon mert nem szabadulhat és tudom hogy bármit megtehetek vele ... Elverhetem kényszer francia, erőszakos közösülés stb... Jó dolog ez de ezt a nők kevés százaléka tolerálja mert amikor felvázolom nekik akkor rájönnek hogy ez nem ilyen szürke ötven f*ön maszatolás ... :D
2017. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem normális. Engem is izgat az ilyesmi:) De sok faszi bunkó.. és félreérti mikor ilyet kérek tőle, légy óvatos a partnerkereséssel!
2017. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igenis! :)
2017. aug. 19. 15:41
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Domináns csaj nem izgat?:)

32lesbi

2017. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te így vagy normális. Mivel van aki meg a másik részről szívesen s lehetóleg a partner élvezetét szem előtt tartva "kínozza", így ha összekerültök, akkor mindkettőtök részére rengeteg élvezettel teli kapcsolat válhat valóra 😊
2017. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak hapsiban. Azonban:

lehet, hogy érdemes lenne kivizsgáltatni ennek az okát, mert lehet, hogy ez lelki eredetű (kishitűség, önbizalomhiány, "én ezt érdemlem", rejtett bűntudat miatt, stb.).

Ez hosszú távon nem biztos, hogy kifizetődő, mert átragadhat a hétköznapi életbe is, így egy örök vesztes szerepét "kaphatja" meg az ember.

2017. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Játék és szerepjátszás szintjén az, de a valóságban ezek nagyon rossz dolgok és nem lehetnek izgatóak azoknak akik ezt elszenvedik.
2017. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!