Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van itt olyan akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van itt olyan akinek valamilyen oknál fogva kellemtlen volt a szüzesség elvesztése? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 11:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem rossz élmény
2017. aug. 18. 11:47
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az volt.


Nagyon vártam már, hogy megtörténjen, nagyon kívántam az akkori barátomat és nagyon szerettem. Nagyon örültem, hogy ő nekem az első. Figyelt rám, óvatos volt, minden rendben ment, nem fájt annyira, mint amennyire féltem tőle, inkább csak kellemetlen volt az elején és utána már boldog voltam, hogy végre átélhettem vele.


Nem véreztem, aminek nagyon örültem, mert szégyelltem volna magam, ha nagyon eláztattam volna az ágyneműjét.


Mikor elélvezett és levette az óvszert, egyszer csak felpattant és elkezdett velem ordítozni, hogy egy hazug k..rva vagyok, nem is voltam szűz, becsaptam őt és takarodjak.


Először nem is hittem a fülemnek, zavarodottan ültem az ágyon és csak szitkozódott. Elkezdtem felöltözni, közben potyogtak a könnyeim, szólni sem tudtam akkorát csalódtam benne. Ő meg csak tovább becsmérelt, hogy most minek ez a műsor.


Eljöttem tőle, megszakítottam vele minden kapcsolatot és azóta is kerülöm.


Ennyire még életemben nem bántottak meg, mint ő, akkor. Nem is tud róla senki, de pont miatta nehezen is bízom meg bárkiben is.


Azóta is bánom, hogy vele veszítettem el. Ezt, már soha nem változtathatom meg, vagy felejthetem el.

2017. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem fizikailag volt kellemetlen. Sajnos nagyon nehezen tágulok még így lassan 3 év aktív szexuális élet után is. Ha valamiért (pl vérzés betegség stb kimarad egy hét) már problémásabb elkezdeni mert nem tágulok megfelelően és nem is nedvesedek eléggé kicsit olyan mintha újra szűz lennék nehezen megy be feszít és kicsit fáj az első pár lökés. Velem nem lehet csak úgy hirtelen felindulásból dugni mindig kell az előjáték és még így is nehéz az első "bedugás" ha nem lettem ujjal eléggé kitágítva. Hiába ügyes a párom és hiába szeretem a szexet sajnos ez nálam "alkati probléma".

Szóval ennek megfelelően az első szörnyű volt. Amikor először próbáltuk nem ment be. A 2. Probánál hosszú és lassú erőltetés után sikerült rengeteg sikosítóval. Nem véreztem még ennek ellenére sem viszont rendszeresen szakad el és sérül a hüvelybemenet a mai napig. Majd a szülés talán megoldja.

De ennek ellenére nem mondanám hogy rossz élmény volt. Párom minden tőle telhetőt megtett végig kedves volt tudtam hogy ha akarok bármikor megállunk emellett ő volt az akivel el akartam veszteni első nagy szerelmem. Nem éreztette velem hogy gond lenne hogy ennyire problémás vagyok sőt annak ellenére hogy nagyon fájt biztonságban éreztem magam így szívesen gondolok vissza rá.

2017. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy kicsit. Pedig vártam már nagyon. Előtte volt sok petting orállal már több alkalommal szóval alig vártam hogy szex is legyen. Persze mikor szexre került a sor, nagyon rástresszeltem az egészre, hiába volt előjáték. Emellett nagyon szűk is voltam. A barátomnak nem éppen kis mérete van, szóval megszenvedtük. Figyelmes volt velem, türelmes mégis iszonyatosan fájt ahogy tágultam. De nem akartam befejezni mert gondoltam következő alkalommal sem lesz jobb megint ezzel kínlódni. Véreztem is. Az aktus végére lovaglópózban viszont már élveztem. Nekem a fájdalom miatt nem éppen jó élmény, de a legmegfelelőbb személlyel történt, aki a mai napig is figyelmes velem, és nagyon sokat tanulhattam tőle ilyen téren. Most már persze ezerszer jobb a szex :)

22N

2017. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az volt, a fiu 10 perc utan elelvezett, en meg csak ott fekudtem, semmi elojatek.... Pedig en probalkoztam de hiaba... 25/L
2017. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon fajt az elso meg nagyon bena volt a pasi vissza gondolva felse tudott izgatni rendesen ezert nem csak a legelso fajt..
2017. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem szép emlék :)

De En sokaig vártam vele és nagyon szerettem a pasimat igy erős volt a kötelek és a bizalom .

Nem vereztem és nem is fajt ,azóta is egyutt vagyunk és babát tervezünk :)

2017. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok annak aki az összes választ lepontozta! Az agyi szintje egyenlő lehet a nullával
2017. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Volt petting először, aztán sajnos kicsit hirtelen történt... Valószínűleg én se voltam teljesen ellazulva és valamennyire fájt, vérzett is, akkor abbahagytuk, de figyelmes volt. Legközelebb minden rendben volt, de többedik alkalommal kezdtem igazán élvezni.
2017. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!