Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése után ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése után ma kellett volna megjönnie, védekeztünk is és nem jött meg, miért?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy nap késésnél én még nem aggódnék.

Ha meg védekeztetek, akkor probléma nem lehet.


Minden hónapban napra pontosan szokott megjönni neked?

2017. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most azt várod, hogy a sok válaszoló nőgyógyász telepatikus úton megvizsgálja a peteérésedet?

Te egy kamu lehetsz, hiszen ezt a kérdést naponta felteszed , másrészt, mi a kérdés lényege, ha védekeztetek?

2017. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2017. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig pontosan szokott megjönni
2017. júl. 12. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha a "védekezés" az volt, hogy kihúzta "időben", akkor ja, lehetsz terhes. Egyéb esetben nem túl valószínű, és még finoman fogalmaztam.
2017. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Durex
2017. júl. 13. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Olyat csináltál a punciddal, amit még idáig nem. Egy uj dolog érte. Ez boven be tudja annyira folyásolni, hogy egy nappal kesobb jojjon meg. Ez csak sima ciklus kesés. Ha gumiztatok, akkor nincs baj.


UI. Az én barátnomet is befolyásolja a ciklusban a sex. Ha kozvetlen a verzes elott csináljuk, akkor hamarabb es konnyebben megjon neki. Nincsenek olyan gorcsei, csak egyszeruen megjon neki.

26F

2017. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, ez megnyugtatott. Páráztam hogy valahogy terhes lettem, de annak nem lenne valami jele? majdnem 1 hónapja történt már a dolog
2017. júl. 13. 10:01
 9/9 anonim ***** válasza:

A gumi egyetlen esetben nem véd meg biztosan a terhességtől: ha kiszakad. Egyébként elég sok oka lehet a késésnek, pl. a szex hatására felszabaduló hormonok hatása, de lényegében bármi, ami a szervezeteddel történik, akár a stressz is (a kérdésedből ítélve simán el tudom képzelni, hogy te már előre görcsöltél a témán, ennek megvan az eredménye.)

Utolsó előtti voltam.

2017. júl. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!