Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők. Ti engeditek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Ti engeditek a párotoknak, hogy a lábatokra illetve a talpatokra élvezzen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 15:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10


Nem gondolok róluk semmi rosszat, félre ne érts ;) De nem hozzám valók, csak ennyi. Jobban járnak más nővel ;)

2017. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A korodat még elárulod?
2017. aug. 16. 16:10
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Persze

Semmi probléma vele

2017. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Talpqrás, nyami. :)
2017. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Érdekes is a nők 99%-a bevállalja írásban... Aztán ha meg is kéne tenni akkor már nem nem.. kizárva...
2017. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15:Ha volt párom,én örömmel megtettem.:D Azért,mert neked nem olyan nő jutott.Ne húzd le a többit.
2017. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%

15: más, amikor van az ember lányának egy szerető párja. Meg más, amikor egy idegen ember ez alapján keres párt/szexpartnert. Megint más, ha egy topikba azt válaszolom, hogy szeretem, aztán kapok 5 privátot, köszönés nélkül, hogy gyere cica csináljuk.

Ne keseredj el, szerintem a legtöbb, nem prűd nő rávehető, ha finoman, fokozatosan vezeted fel. Én sem tudtam, hogy tetszik, amíg nem vezetett rá okosan, fokozatosan egy ügyes férfi.

2017. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Barbie0022 ***** válasza:

Nekem volt már lábfétises fiúm, inkább puszilgatta, nyalogatta a talpamat, nagyon ritkán akart ráélvezni. Ha valakinek ez lenne a vágya, szívesen megengedném neki, de én is csinálnék vele néhány szokatlan dolgot...

23l

2017. aug. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!