Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is érez/gondolja így?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez/gondolja így? Esetleg én egyedül? Férfiak, jól gondolom vagy nem?

Figyelt kérdés

21 éves csaj vagyok. Sokszor azt gondolom ,hogy a férfiak = SZEX.

Elmagyarázom.

Az = jel alatt azt értem, hogy szerintem semmivel sem lehet igazán kielégíteni,lenyugtani s boldoggá tenni egy férfit mint a szex. S valójában nem létezik férfi aki ne szeretné a szexet egy szép nővel (kivéve melegek). S szerintem egy nőnek a férfiért mindent megkell tenni az ágyban s már egy ismerkedés alapja is a szex. A szexről szól minden egy férfival kapcsolatban. A szexen alapszik minden. A szexel meg lehet tartani a férfit. S egy nő tegye azt amit kér a férfi (kivéve az undorító dolgokat pl:kaka szex, persze ha mindkét fél mégis szereti az ilyen egyéb dolgokat akkor tessék) megyjegyzem nem vagyok sub hajlamú. Mégis így gondolom. A férfi maga a SZEX. A férfit valójában sosem a józan esze irányít hanem az ami ott van lent.

Most írhatnátok : "Ez nem így van ,stb. stb." De DE igenis így van.

Nincs olyan, hogy egy férfi szerelmes. A férfi az mindig is férfi s az ösztönök vezérlik. Egy példa: Van egy pasi ,akinek van barátnője. Ha a pasi egydül van s jó persze valamilyen alapon szereti a barátnőjét de ha elé állítassz 3D-ben egy élő hús vér sexy ruhában lévő nőt vagy akár meztelen. Ő hiába szereti a barinőjét de annak ott a lába között nem tud parancsolni ígyis úgyis feláll neki. Nem létezik , hogy hús vér meztelen nőre normál férfinak ne álljon fel. S onnastól már "fsz feláll ész megáll".

Lehet túlságosan is pesszimista vagyok, de én így gondolom. A férfiakat a SZEX-el lehet boldoggá tenni s ők nem tudnak egy életen át egy nő melett maradni mer a csábítás körülveszi őket. Csak elég megnézni egy amerikai videoklippet. Remélem értitek mire gondolok.

Teszem hozzá nem vagyok egy megcsalt fél nem csalódottként írom ezt, csupán én így látok a férfiakba bele. Lehetséges , jó prostituált lenne belőllem csak úgy viccként a végére de nem tagadom számomra a férfi nem a nagy Ő és ehhez hasonló nyálas dolgokat jelenti!

:)

S ezzel nem kínálni akarom magam csak véleményekre lennék kíváncsi egyaránt nőkére (esetleg gondolja ezt más is így) férfiakéra.

Kort írjatok. Köszönöm.


2017. aug. 15. 23:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kerdezo tetszik a dumad. De azert a ferfi, s nem a fiucska, nem csak sajat oromet lesi. Tehat az agyban oda-vissza megy az igenyek kielegitese.

De az biztos hogy jo szereto lehetsz, s ahogy elnezem meg dumalni is lehet veled. Merre elsz?

40f

2017. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

1. Nem minden férfi ilyen.

2. Amit írtál lehet igaz nőkre is.

3. A szexen túl is van élet, szóval, hogy a szex lenne minden nem mondanám. Én például adrenalinfüggő vagyok.Motorversenyző voltam, most autóval versenyzek. Mikor határon megy egy versenyző, kockáztat, mocskos nagy eséseket védesz ki az a végén felér azzal, mintha elmennél, főleg, ha a költségvetést összeszeded egy évre, az már orgazmus;)

Van élet a szex mellett is. Engem jelenleg jobban levennél a lábamról, ha szereznél nekem egy Fiesta R5-öt jövőre, minthogy ledobd a ruhád;)

2017. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Előző: Korom 28, ha kérted, leírom...
2017. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Előző:Még azzal kiegészíteném, hogy az önkontroll hiányzik ezekből az emberekből akikre gondolsz.Hiányzik a büszkeség. Nincs annál szánalmasabb ,mint mikor valaki csorgatja a nyálát minden nőre, részemről a gyengeség jele. Szexet könnyen meg lehet kapni, de pénzt egzisztenciát, elismerést, tiszteletet nehezen. Azért keményen meg kell harcolni, nem bohókás, hülye gyerek módjára és könnyebb csak az életet csak tréfára venni sokaknak.
2017. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez így van! Egy férfit a hasán keresztül és egy arasszal lejjebb lehet megfogni :) A férfiak szeretik a szexet a jó szexet, főleg egy olyan nővel, aki nagyon bejön nekik. Szokták mondani a jó szex hozzá köt. Ha ez meg van a férfinek és valóban jó a szex a nővel, akkor az elég ahhoz, hogy ne menjen félre, mert megkapja, amit szeret. Szerintem a sokáig tartó és jól működő kapcsolat egyik alapja a jó szex. Én pl. ezért mentem szét a barátnőmmel, mert nem volt jó a szex, csak feküdt az ágyban és meguntam. De nem minden férfinek a szex a meghatározó. Igaz addig amíg te arról ábrándozol, hogy de jó lenne egyet sétálni a naplementében, addig neki az jut eszébe, de megdugnám a csajt. Ha jól használod ami a lábad között van, akkor fog veled sétálni a naplementébe :) 30/F
2017. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
:)
2017. aug. 16. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!