Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami baj van velem? Még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem? Még sosem maszturbáltam .18/L

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem izgat a dolog. Nincs olyan èrzèsem, hogy most de jó lenne magamhoz nyúlni. Már voltak próbálkozásait (kíváncsiság) , de semmit nem èreztem .Ez kapcsolódhat ahhoz is , hogy mèg szűz vagyok?
2017. aug. 13. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, semmi bajod nincs, egyszerűen még nem vágysz rá. Velem is ez van:)

Szintén 18/L

2017. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

ezt a kerdest en irtam ki ma. esetleg te is hasonloan erzel? nincs ugymond szexualis etvagyad, nem is nedvesedsz?

amugy en ugy gondolom, hogy a szex nagyon tul van sztarolva a mai vilagban, ennyi az egesz... persze, a legtobb embernek nagy elvezeti forras, es jo dolog, meg minden, na de megis. minden e korul forog... nem torvenyszeru, hogy neked maszturbalnod kell, ha nem igenyled. lanyok kozul amugy sokan nem csinaljak, a fiuk ezen mindig meglepodnek... de ez van. ez most olyan, hogy sokan elnek-halnak pl a husert, de megis vannak, akik nem eszik, es ugy is teljes erteku eletet tudnak elni.

2017. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na majd ha rájössz az "ízére"!
2017. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nincs ezzel semmi baj, nem minden lány csinálja.

F

2017. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
de az sem baj, ha sosem "erzel ra az izere", csak a media sugallja, hogy ez mekkora dolog
2017. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak annyi, hogy nem találtad meg, mi izgat fel igazán.
2017. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez alkati kérdés. Vannak akik már egész kicsin rákapnak arra, hogy magukkal játszadozzanak, később is természetes nekik, hogy a másik nem iránt korán érdeklődjenek. Ha nem amiatt alakult így, mert szülő bigott hozzáállása komplexusossá tett (pl. kicsi korban nemi szervvel való játszadozásért kézre csapott), akkor ne bánkódj, fogadd el, hogy nem vagy szexuális beállítottságú nő. Jellemzően a mozgásszegény életmód tudja nagyon leredukálni a libidót.
2017. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
49%
Szívesen szereznék neked örömet! Írj rám, ha gondolod. :D amúgy szőke haj, kék szem.
2017. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!