Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti kerultetek mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti kerultetek mar kellemetlen helyzetbe amiatt, hogy nemvolt leborotvalva a pu*citok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy PL :taliztatok egy fiuval es szex lett belole, de nem szamitottatok ra ezert nem borotvalkoztatok. Vagy barmi hasonlo...:D en sajna igen

2017. aug. 12. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor szerencsétlenül estem télen a jégen és kórházba kerültem.


Igaz, nem a puncim nem volt leborotválva, hanem a lábam, de nekem az is épp elég kellemetlen volt.

2017. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Nem. nem más miatt szőrtelenítek.. mellesleg gyantáztatok általában, hanem magam miatt mert undorodom magamon a szőrtől. Legrosszabb esetbe elmennék egy boltba/éjjelnappaliiba vennék egy borotvát és borotvahabot és gyorsan megcsinálnám. 2perc...


Aki ennyire nem képes az nem nő.

2017. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2es! Ha gyantazod akkor mindenkeppen megke ll varni, hogy szoros legyen, mert a borostat nemlehet gyantazni:D
2017. aug. 12. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Én nem borotválom csupaszra, de nincs is bukszus. Olyan fél cm hosszú. Ha épp olyan kedvem van, akkor csak egy csíkban hagyom meg középen. Volt, aki furán nézett, de sosem vette még el senki kedvét. Ha kicsit bundásabb vagyok, engem az sem zavar, s erre sem kaptam még beszólást.

Engem a lábborostám zavar, akkor kicsit kínosan érzem magam friss kapcsolatban, de gyorsan elfeledkezek róla ha épp szexre kerül a sor :) erre tettek már poénosan megjegyzést.

Megesik az ilyesmi, de emberek vagyunk és szőrösek. Ez van, természetes dolog.

Kár ebből nagy ügyet csinálni.

2017. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt ilyen többször.Hazavittem magamhoz a lányt,és elment zuhanyozni.Közben lazán lenyúlta a borotvámat és megcsinálta magát.

De a jelenség ismerős,hogy minden adott,szinte már liheg úgy benne lenne érzem és mégsem engedi hogy benyúljak,annak általában ez áll a hátterében amit írsz.

Amikor már kitapasztaltam ezt,hogy valóban ez az akadály,volt hogy elmondtam,hogy én nagyon bírom a szőrös nunit,a lábát meg nem fogom fogdosni,fent maradhat a nadrág.

És volt olyan is,hogy topp lány,aki nem jött zavarba.

Mikor megfogtam a lábát annyit mondott nevetve,hogy meglepiből toppantam be,nem volt ideje leszedni,úgyhogy most szúrni fog és tovább is léptünk.

Mondjuk tényleg szúrt de nem zökkentett ki egy percig sem.

2017. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt. Strandon voltunk és csúszdáztunk. Bikini volt rajtam. Szerencsétlenségemre lusta voltam borotválkozni, csak a bikinivonalamat szedtem le. Ahogy másztam ki a csúszda alján, megkapaszkodtam a peremben és véletlen odafogtam a bikinialsóm kötőkéjét. Így leesett rólam... Önmagában is nagyon ciki volt, de így, hogy szőrösebb voltam a kelleténél, még rosszabb volt a helyzet. 😂

20L

2017. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Tobbet kell csuszdaznom.
2017. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert ha nincs is leborotválva, akkor is max fél cm-s, és ez simán belefér egy normális pasinak. ők sem makulátlanok.
2017. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Lányok esetében ezt én nem találnám kizáró oknak, aki már elmúlt húszonpár éves az már elég érett ahoz hogy ezen ne problémázzon, illetve teljesen eltudja azt fogadni sőt az is gyakori hogy inkább ez tetszik is mint taszít! Nyílván nem az egyéjszakás kalandoknál hanem inkább párkapcsolatban jellemző. Senkit sem akarok bátorítani sem eltántorítani ettől de a saját véleményem nekem inkább az hogy a nemibetegségek terjedésén problémáznák, és nem pedig azon hogy kinek van fanszőre! De hogy a kérdésre is választ adjak anno az én esetemben olyan fordúlt már elő hogy emiatt lánynál fiatalabb koromban nem mertem próbálkozni, vagy hogy kitértem hiszen ez inkább a férfiakat érinti kínosan. 23/F
2017. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!