Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen volt az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az elso anal szex elmeny?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnem kiprobalni de felek hogy valami elronthassa, pl szag...

Mit javasoltok?

21L



2017. aug. 10. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem kicsit fájt, csak gyengéd partnerrel csináld!El kell hogy tudjon lazítani, ujjazás sok sikosítóval a popainál és a gumin is.
2017. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

1; aki popsija ddugja a farkát, az szmít arra, hogy nem lesz teljesen tiszta, amikor kihúzza.

2; ha zavar, ott a popmpás beöntő a gyógyszertárakban. A zuhanycső is jó lehet, de ha túl erős, túl meleg, túl hideg az akár veszélyes is lehet...

3; síkosító, ujjazás, ahogy leírták

4; de mindezek előtt előbb magadban "gyakorolj"! Síkosítóval ujjal, ha van vibrivel, vagy más hasonlóval, hogy tudd mire számíts, és hogy az elmélet utn a gyakorlatban is kellemes-e!? 😉

2017. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kb semleges volt, mert kicsit be voltam állítva. Amikor hazaértem egy kis fröccsözésről, akkor kért meg a barátnőm, hogy kinyalhatnám a nuniját. Kb 10 perc múlva mondta, hogy ne álljak le, csak csináljam "hátrébb" is. Amikor már bekattantam, akkor be akartam rakni neki, csak mondta, hogy majd ő. Elsőnek nem esett le, hogy a fenekébe nyomja bele, közben mondta, hogy éppen "seggbekúrom", és élvezzek oda bele. Érzésre nem éreztem semmi másabbat, neki nem fájt, "nyomok" sem maradtak.
2017. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

Saját magadnak kell felfedezni ezt a területet, azután pedig ha kívánod beavathatod a párod a játékba.

Én így csináltam először. Nyilván gondolni sem tudtam hogy oda bedugjanak bármit is de saját magam tudtam hogy hogy csináljam maszturbálás közben és izgalmas volt a szitu is.

Amúgy pedig olyan semmilyen ha csak anál, de szex közben 3x erősebb az orgazmus ha pl. egy felfújt anál dugó van a popsimban, vagy a párom rudazza.

2017. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk valami illatosítást: füstölőt, illatos gyertyát, illóolajat, ilyesmit a szoba illatosítására.

És legyen kéznél zsepi vagy törlőkendő. És sok-sok síkosító!

Ennyi, és nem kell streszelni.

2017. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
Mosd ki előtte magad. Egyébként pedig már előtte volt hogy a vibrátorral elvoltam ott is és pumpás tágítót is beszereztem magamnak aminek amúgy imádom a feszítését, ezért nem volt olyan meglepő az érzés és nem volt rossz, sőt inkább jobb mert nem egy hideg műanyagot éreztem a popsimban.
2017. okt. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!