Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt valószínűleg minden héten megkérdezi valaki.


Itt az enyém.


Első barátnőnek reggel iskola kedés előtt mondtam meg hogy tetszett :D nagyon félős voltam. Megkért, hogy bizonyítsam be, mert nem hiszi el, erre átöleltem és még az nap dél után megujjaztam az iskola melleti parkban.


Tudom, nagyon romantikus....



2017. júl. 16. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Egy Couchsurfing-en keresztül megismert török srác nálunk aludt két napig Budapesten. Vele volt az első csókom, meg ölelések és tapi volt még. Egymás mellett aludtunk kétszer is, de más nem volt, csak nyálas, de cuki beszélgetések hajnalban.
2017. júl. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát én egy olyan srácnak hagytam először hogy megujazzon és kinyaljon akibe halál szerelmes voltam, de aztán mint kiderült én csak préda voltam. Vele feküdtem le amúgy először is, ami inkabb fájdalmas volt mintsem jó.
2017. júl. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nunit mar lattam 7 evesen...Viszont dugni csak 25 evesen tudtam eloszor!
2017. júl. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
80 éves öregasszonnyal találkoztam az erdőben smároltunk leszo pott elkezdett velem ba szni kinyaltam a vén gádzsit elköszöntünk.
2017. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
14 se voltam talán, és egy határozott csajszi szempillantás alatt hanyatt döntött és megtette ... én meg nem ellenkeztem. jó volt.
2017. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán 6 éves lehettem, amikor az első felfedezést tettem a testemmel kapcsolatban. Rájöttem hogy egy borzalmas, tátongó seb van a testemen. Lány vagyok, de ez akkor nem szolgált magyarázattal.
2017. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!