Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jár egy 21 éves, csinos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár egy 21 éves, csinos, népszerű lány férfiprostikhoz?

Figyelt kérdés
.Bármilyen pasit megkaphat, mindig jóképű barátai voltak. Közel több 10ezret kizet ki havonta az apja pénzéből férfiprostiknak, ha külföldön jár,rendszerint ott is elmegy hozzájuk.

2017. aug. 9. 17:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

Azért egyetem mellett elmehetne dolgozni is...

Komolyan, én nem költöm apuci pénzét piára, drogra, prostikra, ha kell valami, akkor megdolgozok érte.

2017. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%
Lehet h azért mert az rá figyel. Egy férfiprosti amúgy tökéletes testű és képzett a nők terén.
2017. aug. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Elég fura. Milyen pasikhoz megy?

Külsőre Mit néz?

2017. aug. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
90%

Full kamu fantázia a kérdés, majd valaki biztos kiírogat ilyeneket a húgáról.

Egy 21 éves csaj még akkor is kap minden ujjára szexpartnert, ha 10/6-os. Azért nem fog elmenni hímringyóhoz, mert nem akar szopni. Ha nem akar, akkor nem fog a fiúknál sem, ennyi.

2017. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

megyek férfiprostinak, amint találkozom ezzel a csajjal. Még én kapok szexért egy jó csajjal :)


vagy: béna az ágyban.

2017. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

mintha magamat hallanám....

csak én még nem tettem meg+ alig van pénzem, habár a kísértés már meg van....

2017. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Imadja a kigyurt tokeletes kulseju, egzotikus nagy szerszamu ferfiakat es csak szexre kell neki.
2017. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!