Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orális szexet a nők többség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szexet a nők többsége rosszul csinálja?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem akiknek ilyen téren valós tapasztalataik vannak és hétköznapi nőkkel, nem olyanokkal akiknekbez a foglalkozásuk.

2017. aug. 7. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a partnertől függ, hogy mit hoz ki belőle
2017. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem irányítod, hogy hogyan csinálja akkor esélyes. Ezért kell kommunikálni menet közben is, egy idő után meg majd tudja magától is csinálni, sőt, még technikásabb is lesz.
2017. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondanám, hogy rosszul de igazán jól eddig csak 1-2 nő csinálta. Pedig volt akinek mondtam, hogy mi hogy esik jól és mégsem volt az igazi. És volt akinek semmit nem mondtam, de annyira istenien csinálta, hogy szinte azonnal végem volt :)
2017. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem el csinálni barátomnak, akivel 4 hónapja vagyok együtt. Mindig kérdezem tőle, hogy jól csinálom-e vagy mondom neki, hogy irányítson. De nem szok ennek ellenére sem. Azt mondja, mindegy, hogy csinálom, jól esik neki és kb 8-10 perc alatt el is szok menni. 18L
2017. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a rosszul a baj, hanem 3 kategória van főleg.

1 akik nem csinálják és ez a legnagyobb gond.

2 akik csinálják de nem minden vágyuk, ők általában nem mély torkoznak

3 akik imádják, ők akár mély torkoznak is.

40F

2017. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!