Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A körülmetélt pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A körülmetélt pénisz mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés
Nekem születésemkor csinálták, így ez nem választás kérdése volt nálam:-), viszont sokkal higiénikusabb így szerintem. Úgy hallottam sok pasas önszántából metélteti magát újabban. A fityma alatti részt elég nehéz tisztán tartani, sok baci ott fészkel, stb. Nekem sose büdös a farkam, mert sokkal könnyebben tudom tisztítani emiatt. Sőt, mivel nincs fitymám, így a makkom jóval erősebb lett, kevésbé érzékeny a hidegre, melegre, külső hatásokra. A gyakori összemenős effektus sincsen nálam mikor hideg víz éri. Nektek mi a véleményetek erről lányok? Nektek hogyan tetszik jobban? Konkrét tapasztalatokat is írhattok nyugodtan, ha van kedvetek. 29/F

2017. aug. 7. 01:16
1 2
 11/12 potyike ***** válasza:
100%
Valóban a metélt farok sokkal tisztább és egészségesebb,ugyanakkor a makk bőre nem olyan érzékeny,ezért a metélt férfiak sokkal jobb partnerek,mert nem durrannak el olyan gyorsan.Ha lehet én metélt barátot keresek,minden alkalommal.Orálra is jobb
2017. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem körül van metélve, és sokkal jobban tetszik, mint a bőrös.

Egyébként, azokban az országokban, ahol a férfiak körül vannak metélve, sokkal kevesebb a méhnyak rákos megbetegedés.

2017. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!