Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon bizarr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon bizarr ez vagy csak én fogom fel annak?

Figyelt kérdés

Apámmal beszélgettem telefonon (elváltak a szüleim, és apámat amúgy is ritkán látom, külföldön dolgozik, 1-2 havonta van itthon), és ma beszélgettünk a melegről, és mondja hogy ebbe a melegbe úgy alszik mint amikor afrikába volt, meztelenül. És hogy én se aludjaks e zokniba se pizsamába, hanem meztelenül.....


Ezt most csak én fújom fel nagyon?


Régen volt még jó pár bizarr eset számomra. Mikor még itt élt, és én 11 éves voltam sokszor rácsapott a fenekemre. Egyszer meg pár évve, mikor meggyúrta a hátamat akkor meg ilyet szól: Na most jól megdug vagyis meggyúrlak.....


Teljesen ki vagyok akadva....... NORMÁLIS EZ????



2017. aug. 4. 23:40
1 2
 11/11 Deflohelp ***** válasza:
100%
Ilyeneket én sem tettem soha, de hát sokfélék vagyunk.
2017. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!