Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon bizarr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon bizarr ez vagy csak én fogom fel annak?

Figyelt kérdés

Apámmal beszélgettem telefonon (elváltak a szüleim, és apámat amúgy is ritkán látom, külföldön dolgozik, 1-2 havonta van itthon), és ma beszélgettünk a melegről, és mondja hogy ebbe a melegbe úgy alszik mint amikor afrikába volt, meztelenül. És hogy én se aludjaks e zokniba se pizsamába, hanem meztelenül.....


Ezt most csak én fújom fel nagyon?


Régen volt még jó pár bizarr eset számomra. Mikor még itt élt, és én 11 éves voltam sokszor rácsapott a fenekemre. Egyszer meg pár évve, mikor meggyúrta a hátamat akkor meg ilyet szól: Na most jól megdug vagyis meggyúrlak.....


Teljesen ki vagyok akadva....... NORMÁLIS EZ????



2017. aug. 4. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
lehet bevágná neked a lompost, ki tudja.
2017. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem..
2017. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Regen jatszott veled ...viccelodott .

Most meg igaza van h puceran kell aludni mert amugy is rohaszto hoseg van

2017. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jezus. O.o

Ez most kajak igaz? :O

2017. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 AchromaticSmarties ***** válasza:
Apád tolna, ha nem volnál a lánya.
2017. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

3. Ilyenekkel nem viccelődünk. Normális szülő nem viccelődik azzal, hogy milyen szexuális kapcsolatot létesítene a gyerekével.

Másrészt normális szülő nem mondja meg a gyerekének, hogyan aludjon, mert magától is tudja, hogy dögmelegben nem bundát kell felvenni.

Nem csak aberrált a szülő, még fogyatékosnak is nézi a lányát, aki nem tudja magától eldönteni, miben aludjon.

2017. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felfújod. A fenekedre valószínűleg csak viccből csapott rá. A beszólás már érdekes téma, de simán lehet, hogy egyszerűen csakm fejletlen a humorérzéke a faterodnak. Az meg tény, hogy kibászott meleg van. Én is egy szál fászban alszom.
2017. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Ja, bocs, tényleg... Elfelejtettem, hogy MINDEN férfi (apa, fiú, testvér) potenciális erőszaktevő! Féljetek, RETTEGJETEK!!! Minden férfi perverz állat!!! :'(
2017. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Deflohelp ***** válasza:
92%

Kicsit túl férfiasra veszi a gyermeknevelést, de bizarrnak

azért nem mondanám.

2017. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még viccből sem csapkodom a lányom fenekét.

És főleg nem mondok ilyeneket neki.

2017. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!