Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz lennék?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok az új munkahelyemen egy irodában. Maga az iroda fel van osztva részlegekre, én egy olyan részlegre kerültem ahol egy térben együtt vagyok 5 nővel. 2 az ajtófelől, 2 középen én meg az ablaknál ülök. Velem szemben egy bőven 30 feletti nő ül aki pontban X időben feláll és lehajol a mögötte lévő géphez(nem tudom milyen az a gép, gondolom faxoló). Én még csak nadrágban láttam őt, elég jó alkata van és amikor lehajol pont látszik milyen bugyi van rajta. Nekem onnantól egész nap áll, és a minap bevittem a GoPro-mat hogy csináljak sorozatképet róla. Azóta mióta hazaértem 4x vertem ki a képére. Ez perverziónak számít?
2017. aug. 4. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Én is így tennék a helyedben. Azért kerüld a feszültséget, mert a nők összefognak. Egyébként nagyon nehéz nőkkel együtt dolgozni. Ha akarják meg tudják keseríteni az életedet.
2017. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismersz fel egy irodai gépet? Faxoló... Hát milyen tudással engedik ki az iskolából az embereket? Hálózatra volt kötve, automata lapadagolóval?
2017. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mivel írtam pályakezdő vagyok, és mögöttem nincs semmilyen gép így megbocsájtható hogy nem tudom mi az. Meg őszintén szerinted a gépet figyelem olyankor?
2017. aug. 4. 21:36
 14/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha megtudnám, hogy egy hozzád hasonló hülyegyerek képet csinálna rólam a munkahelyemen a tudtomon kívül, szájba b**ználak a billentyűzettel.
2017. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi kedves vagy. Valószínű rólad még ha lehetne sem csinálni senki, mert erre általában csak az irigyek reagálnak így.


Másik meg hülye nem vagyok, hogy bárki is észre vegye

2017. aug. 4. 21:44
 16/19 anonim ***** válasza:
Perverz nem, csak törvénysértő, mivel az engedélye nélkül készítettél róla képet. A helyedben nem reklámoznám.
2017. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Muti a képeket arról a popsiról! :)
2017. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

" Ha megtudnám, hogy egy hozzád hasonló hülyegyerek képet csinálna rólam a munkahelyemen a tudtomon kívül, szájba b**ználak a billentyűzettel."


Ha nincs rajta az a nagy tök fejed, akkor mit számít?

2017. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minden pasiban van ennyi perverzség szerintem.
2017. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!