Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy csaj lepippantott, ezzel megcsalva a barátját, most meg utazgat vele?

Figyelt kérdés
Kicsit bűntudatom van. Megcsalta szerencsétlent, az meg hurcibálja most ide-oda. El kéne mondanom neki, hogy lepippantott a nője pár hete?

2017. aug. 4. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kérdező ringyó?

Ringyó: Szemtelen, buja életű nőszemély.

2017. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Valószínű megverne a kis ropigyerek.


# 11


Irigységében már nem tudja, hogy mit találjon ki.

2017. aug. 4. 21:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Kisstílű dolog lenne
2017. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bakker, én meg kinyaltam egy férjezett nőt a melóban, és nem is volt viszonzás. Ezt szóvá tettem neki, azóta tökre levegőnek néz. Annyira nem szar érzés, mert külsőre nagyon tetszett, de ettől még nem köpném be. Nem az én dolgom elszámolni a férjének.
2017. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mikor a cerkát sz*pta akkor hol voltak ezek az érzések?
2017. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem is kinyalt egy foglalt pasi,most Spanyolorszàgban nyaral a nőjével,szóljak a csajnak hogy miféle alakkal van együtt?
2017. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!