Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Tinder csak pár jó pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder csak pár jó pasi dugó appja?

Figyelt kérdés

Van egy jó haverom,aki nagyon is jól néz ki a nők véleménye szerint és az ő tanácsára regisztráltam a Tinderre.

Neki kb heti szinten 2-3 fogása van,ami dugással végződik.

Nekem 1 hét leforgása alatt 1 matchem sem volt :/

Eddig nem tartottam magamat ronda férfinak,de ezek után úgy látszik kb helyre tett ez az app.

Mások elmondása szerint nagyon úgy látszik számomra,hogy itt kb legjobb férfiak kis százaléka dugja a nők 80-90%-át.

A nőknek tehát mindegy csak "jó" pasival dugjanak?


2017. aug. 2. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
love.hu
2017. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar társadalom sokkal konzervatívabb a nyugat-európaiakhoz képest, a Tinderen is sokan inkább komoly kapcsolatot keresnek. Meg vannak azok az idióták, akik "csak barátkoznának", de őket most hagyjuk.

Alapvetően igen, a jó megjelenésű férfiak nagyon jól szerepelnek, az átlagosak pedig pocsékul. A csúnyákat ne is említsük. Lányoknál teljesen más a helyzet, persze. Mondjuk ilyen aránybeli különbségek mellett nem csoda.


Nekem volt egy egy elég komoly barátnőm Tinderről, és azóta is van pár elég "jóféle" match-em. De egyetértek, ha nem vagy top pasi, vagy nincs nagyon nagy szerencséd, az alkalmazás nem neked való. Nekem sem, úgy tűnik.

2017. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
love. hu egy kalap sz_rt nem ér. tele van inaktív profilokkal.
2017. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy a pasik milyenek a Tinderen, de a nők borzalmasak, felesleges vele vesződni.
2017. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én életem szerelmét találtam meg ott 😊
2017. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!