Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon égő ha úgy vesztette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon égő ha úgy vesztettem el a szűzességem, hogy a lánnyal a neten ismerkedtem össze és pár nap múlva találkoztunk, és szexeltünk?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nagyon sokáig zavart hogy szűz vagyok ennyi idősen, és megörültem ennek a lánynak aki csak szexet akart, és lefeküdtünk. De most örülök is meg nem is, mert szerintem egy olyan lánnyal jobb lett volna elveszíteni akibe szerelmes vagyok, de mostmár legalább nem vagyok szűz.:/

Nagyon gáz hogy ennyi idősen igy vesztettem el?:/


Köszi előre is a normális válaszaitok!

Üdv


2017. aug. 2. 14:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szereztél egy kis tapasztalatot, én is hasonlóan jártam amikor elútaztunk, és az ottani szomszéd lánnyal. Milyen volt? Akár csak a te esetedben, nem volt egy nagy dúrranás.
2017. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!